Josef H.

Josef Hlava
Účet ověřený:
 matematika, statistika, lineární algebra, matematika v anglickém jazyce, deskriptivní geometrie
 Liberec, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Praha, Jablonec nad Nisou, Jičín, Trutnov, Turnov, Lysá nad
  220Kč - 320Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

V MATEMATICE se může zlepšit každý, když se bude poctivě procvičovat - a k tomu Vám pomohu! Profi výuka s plným komfortem a důsledným přístupem.

PODĚKOVÁNÍ PRO SUPER BRILANTNÍ A SPOLEHLIVÉ STUDENTY!

... a mnoho mnoho dalších, kteří se sem nevejdou!

Váš zájem o studium je pro mě neustálou výzvou a obrovským závazkem!

Věnuji každému žákovi maximum dle jeho potřeb. Dlouhodobá praxe soukromé výuky je naprostou samozřejmostí. Za každým studentem osobně přijedu. Studium se odehraje v teple Vašeho domova.

Samozřejmostí je také:
- živnostenský list na individuální výuku
- ceník s detaily o cenách výuky a cestování
- doklady o zaplacení, faktury

Vypomohu se seminárními pracemi z matematiky, přípravou na maturitu a i na příjimací řízení vysokých i středních škol. Věnuji se také rád rozvíjení nadaných studentů.

Vzdělání: hotové vysokoškolské vzdělání na UK, středoškolské vzdělání na GIO

Moje působnost v těchto městech a v okolí:

Jablonec Nad Nisou, Liberec, Semily, Turnov, Lomnice nad Popelkou, Vrchlabí, Trutnov, Tanvald, Jičín, Mladá Boleslav. Mnichovo Hradiště, Česká Lípa, Hradec Králové, Praha ... a samozřejmě okolí a přilehlé obce.

Staňte se i vy mým dalším spokojeným studentem.
Nabízím balíčky slev při zakoupení předplatného!Reference

100% doporučuji. 100% zlepšení ve škole.

Zdeňka K. - 9. 1. 2018

Hodnocení průběhu doučování z matematiky na VŠ: všestranná spokojenost

HanaK - 4. 1. 2018

Skvělé dovednosti, přístup a ochota ke studentovi. Prostě profesionální přístup. Spolehlivý a milý člověk.

Jan K. - 14. 12. 2017

Pana Hlavu můžeme jen a jen doporučit. Díky němu syn pochopil látku z matematiky a fyziky, které v hodinách na SŠ neporozumněl. Vždy milá komunikace, příjemné vystupování, vstřícná domluva termínů.

Dita K. - 3. 12. 2017

Pan Hlava dokázal během pár hodin výuky zvednout sebevědomí a změnit obavy z předmětu matematiky mé dcery v 9. třídě ZŠ. Ve škole se hlásí, nosí pěkné známky a má hlavně sama ze sebe radost. Zaujal nás svým systémem organizace výuky, dcera plní zadané úkoly z matematiky panem Hlavou svědomitě a hlavně ji učí zodpovědnosti s schopnosti zvládat překážky.

Jarmila K. - 24. 9. 2017

Doporučujeme za otevřenost, flexibilitu, spolehlivost a nesporné odborné znalosti, vedoucí k úspěšnému završení vytyčeného společného cíle. Díky osobě pana učitele se matematika stala zajímavým tématem nejen pro studenta, ale i širší rodinu.

Monika Č. - 17. 9. 2017

Pana Hlavu mohu jen a jen doporučit. Na hodinu jsem se vždycky těšila a dokonce jsem i matematiku začala mít ráda. Mockrát děkuji za pomoc s přípravou na zkoušku.

Eliška J. - 14. 9. 2017

S tímto učitelem mě matika bavila. Doporučuji !!

Tomáš S. - 14. 9. 2017

Pan ucitel je velice prijemny pan,ktery ma opravdu velkou trpelivost!Dokazal zaujmout i meho syna a doucit ho alespon zaklady k reparatu z matematiky.Urcite ho jeste budeme potrebovat behem skolniho roku.

Chmelikova - 10. 9. 2017

Pana Josefa Hlavu mohu jen doporučit, syna připravil výborně na reparát z matematiky SŠ. Má přirozenou autoritu a jeho přístup ke studentům by mohl být vzorem pro naše školství, povzbudí, zaujme a naučí. Syna s ním matematika baví. Budeme určitě pokračovat v konzultacích i ve školním roce, aby synovi nic neuteklo.

Martina Š. - 1. 9. 2017

Ráda bych ještě jednou poděkovala panu učiteli Hlavovi za přípravu dcery, která obě přijímací řízení na SŠ z matiky zvládla a dostala se i tam, kam zamýšlela. Pokud zůstane u poskytování těchto služeb, je více než pravděpodobné, že jeho pomoc ještě během studia dcery na střední škole, využijeme. Ještě jednou moc díky za milý a profesionální přístup.

Martina M. - 27. 6. 2017

Pana Hlavu velmi doporučuji, můžu napsat jen samé superlativy: výborný učitel, milý, stále usměvavý v dobré náladě, spolehlivý, férový a především perfektní v komunikaci a schopnosti naučit - doučit matematiku. Velmi synovi k přijímačkám na SŠ pomohl, za což mu velmi děkujeme. Skutečně můžu jen a jen doporučit ! A určitě se na pana Hlavu s důvěrou v budoucnu obrátíme, získal si celou naši rodinu. Kdo váháte, klidně se nám ozvěte, rádi Vám poskytneme podrobnější referenci, pokud ještě váháte :)

Petra Ž. - 6. 6. 2017

Pan Hlava je prostě skvělý učitel a profík. Syna připravoval na přijímací zkoušky na SŠ, u kterých syn uspěl. A protože má náš pan učitel báječný přístup k výuce, syn si ho oblíbil a hodiny mazematiky ho baví, pokračujeme ve výuce i nadále, přestože už teď ani nemusíme. Všem doporučujeme:-)

Martina S. - 5. 6. 2017

Pan Hlava mě doučuje matematickou analýzu pro studium na VŠ a na každé setkání se těším -- opět ve mě svým způsobem výuky a zápalem pro tento předmět probudil radost z matematiky, kterou jsem už vnímal skoro jen jako povinný předmět a obtížně si ke studiu hledal cestu. Pokud jste si, jako já, už na matematice někdy "vylámali zuby", doučování od pana Hlavy mohu vřele doporučit jako výbornou korektivní zkušenost.

Jan K. - 12. 5. 2017

Pan Hlava má velmi profesionální přístup k výuce matematiky a i k samotnému studentovi - dokáže látku srozumitelně vysvětlit, je trpělivý i zábavný, vždy pečlivě připravený na hodiny. V rámci přípravy na přijímačky na SŠ jsem sháněla pro dceru "narychlo lektora" na Doučuji.cz a teprve p. Hlava nám vyšel vstříc a to i přesto, že měl plné termíny - velký dík. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených studentů.

Jitka Š. - 24. 4. 2017

Mohu jen doporučit. Matematika s ním je hned jednoduší. Děkuji mnohokrát. :)

Karel D. - 21. 4. 2017

Pana Hlavu doporucuji. Pripravuje meho syna na prijimaci zkousky na SŠ a musim rict, ze to, co by se syn ucil tri hodiny, s panem Hlavou zvladne za hodinu a bez muceni:-). Dojizdi za nami az do Prahy, ale vyplati se to. Syn se vzdy tesi, protoze sam citi, ze mu to hodne pomaha. Dekujeme

Dana V. - 15. 2. 2017

V době, kdy mi docházely síly a schopnosti na doučování dcery v deváté třídě, a kdy je třeba se soustředit na úspěšné zvládnutí příjimaček jsem považovala nalezení pana učitele Hlavy, přes Doucuji.eu, za malý zázrak. Pan učitel je velmi milý a chytrý pedagog, který umí i v zarputilém nematematikovi najít světélko talentu a nešetří chválou. Hodiny matematiky jsou najednou bez stresu a zároveň i plné humoru. Kdo hledá doučování matematiky, je na správném místě.

Martina M. - 28. 12. 2016

Sympatický lektor,který vše dobře vysvětlil,matematika hned vypadá jednodušší!

Dana K. - 26. 12. 2016

Pan Hlava je velice příjemný člověk s profesionálním, ale velice vstříčným přístupek k vyučovanému. V případě jakéhokoliv dotazu vždy ochotně odpoví a komunikace s ním je také příjemná. Spolupráci s ním můžu vřele doporučit.

Petr P. - 29. 10. 2016

S doučováním dcerky jsem byla spokojená, hodně jí to pomohlo. Pokud budeme doučování ještě potřebovat, tak znovu určitě kontaktujeme pana Hlavu.Vřele ho doporučuji.

Šárka B. - 28. 10. 2016

Naprosto doporučuji!! Perfektně mi vše vysvětlil.

Andy H. - 23. 10. 2016

Výborný učitel, který opravdu umí naučit. Matika v jeho podání je mnohem jednodušší na pochopení.Doporučuji

Michal L. - 22. 10. 2016

Vždy jsem měla nedůvěru ke kladným referencím, ale k chvále pana Hlavy se připojuji. Díky němu mi dcera konečně odmaturovala z matematiky! Výborný lektor, perfektní spolupráce a příjemný člověk. Díky a můžu jen doporučit.

Lenka J. - 14. 9. 2016

Pan Josef Hlava je výborný učitel, díky kterému jsem zvládla zkoušku z matematiky na ČZU. Jeho přístup byl vždy velmi milý a profesionální. Mohu ho opravdu velice doporučit.

Eva N. - 15. 5. 2016

Díky němu jsem dokázala zdolat matiku1 :) a teď se pereme s matikou 2 :) balíčky ve vyplácí :) je to super učitel!

Štěpánka V. - 8. 4. 2016

Velmi milý, klidny a vstřícný člověk.Dceru naučil co potrebovala a určitě bych se na pana Hlavu opět obrátila.

Stanislava K. - 30. 3. 2016

Pan Hlava je velký profesionál a moc mi pomohl s přípravou na zkoušku ze statistiky. Ačkoli jsme spolu z časových důvodů absolvovali jen dvě dvouhodinové lekce tak mi dokázal látku vysvětlit natolik, abych do ní pronikl a zkoušku splnil.

Lukáš C. - 19. 3. 2016

Pan Josef Hlava je vstřícný, ochotný člověk s neuvěřitelnými dedukcemi. Prostě člověk na svém místě. S jeho metodami doučování jsem byl velice spokojený. Jeho výklady jsou srozumitelné a na úrovni. Velmi ho doporučuji.

Robert Č. - 27. 2. 2016

Doporučuji, opravdový profesionál.

Jana S. - 17. 1. 2016

Pan Josef Hlava je velmi milý a chytrý člověk. Obdivuji jeho nadšení k vyučování matematiky a líbí se mi jak svou práci bere i jako koníček. Vyučuje s velkou chutí a hodiny s ním byly jedna radost. Díky němu jsem uspěla u zkoušky ze statistiky. Stačily tři hodiny vyučovaní a zkouška byla v kapse. :) Patří mu velké díky. Bára P.

Bára P. - 18. 12. 2015

Pan Hlava je člověk a svém místě. Má krásný přístup k žákovi. Vždy je perfektně připraven a látku podává zábavně a efektivně. Je velmi slušný a vstřícný. Doporučuji!!!!! :) Mart.

Vendula M. - 9. 10. 2015

Výborný a vždy usměvavý lektor, který je velmi tolerantní a je vidět, že matematice velmi rozumí. Nebýt tohoto člověka, tak jsem nikdy neodmaturoval. Plně doporučuji.

Jan K. - 12. 9. 2015

Jsem nadšený z komunikace, skvělým vyučováním a konečně mi pomohl chápat matematiku, je vidět že matematikou a doučováním žije. Díky a můžu jen doporučit.

Lukáš R. - 31. 8. 2015

Doporučuji nejlepší lektor kterého jsem měl na matiku vůbec. Děkuji bez vás bych to nezvládl.

Ondřej H. - 30. 8. 2015

Milý a vždy usměvavý lektor, na kterém je vidět, že ho matematika skutečně baví. Ochotný dohodnout se na jakémkoliv termínu, i na tom, s čím chce člověk skutečně pomoci. Rozhodně doporučuji!

Pavlína P. - 26. 8. 2015


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci