Profi výuka matematiky a statistikyJosef H.

Josef Hlava
Účet ověřený:
matematika, statistika, lineární algebra, matematika v anglickém jazyce, deskriptivní geometrie
Hradec Králové, Jičín, Praha
220Kč - 320Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
15h průměrná rýchlost odpovědi

V MATEMATICE se může zlepšit každý, když se bude poctivě procvičovat - a k tomu Vám pomohu.

Každého studenta vyučuji zcela individuálně, na každého se samostatně připravuji. Příjemná, klidná výuka s cílem úspěchu studenta. Studenty zatěžuji dle jejich schopností, trocha důslednosti pomáhá v úspěchu.

Věnuji každému žákovi maximum dle jeho potřeb. Rozsáhlá praxe osobní výuky. Studium se odehraje v teple Vašeho domova, nikam nemusíte cestovat, maximální komfort je samozřejmostí - cílem je studium a úspěch.

Vypomohu se seminárními pracemi z matematiky, přípravou na maturitu i na příjimací řízení vysokých a středních škol. Neváhejte mě kontaktovat! Staňte se dalším spokojeným studentem i Vy!


Oblasti výpomoci se studiem

Základy: kapitoly základní a střední školy, od aritmetiky po algebru, od geometrie po goniometrii

Matematická analýza: limity, posloupnosti, řady, derivace, integrály, analýza více proměnných, diferenciální rovnice, ...

Lineární algebra: vektory, lineární prostory, matice, determinanty, vlastní čísla, soustavy rovnic, lineární transformace, normy, ortogonalizace, ...

Statistika: pravděpodobnost, pravděpodobnostní funkce, testy hypotéz, analýza dat, intervaly spolehlivosti, ...

Software: Excel, Statistica, R, Minitab, Open Office

možnost studia v anglickém jazyce

Vzdělání a zkušenosti

Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové, Gymnázium Ivana Olbrachta

Rozsáhlé zkušenosti s osobní výukou, stovky studentů a tisíce lekcí (mnoho odmítnutých nabídek práce k výuce ve školách, osobní kurz nelze nahradit)! Neustálé vylepšování odbornosti ve výuce. Cílem je úspěch studenta.

Ceny

Každý student dostane transparentní přihlášku a ceník. Ceny dle úrovně výuky a lokality studenta. Odhadem 200 - 850 Kč.

Působnost výuky

Liberecký kraj: Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Semily, Turnov

Královéhradecký kraj: Hradec Králové, Náchod, Jičín, Rychnov nad Kněžnou

Středočeský kraj: Mladá Boleslav, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou

Praha a Praha-východ

...včetně přilehlých obcí a okolí


Zavolejte a napište mi! Staňte se dalším spokojeným studentem i Vy!Reference

Pana Hlavu obdivuji. Je profesionál - matematice rozumí a umí ji vysvětlit. Krom toho má ohromnou trpělivost a takt. Takže každý žák, kterému se věnuje, je úspěšný. Doporučuji každému.

Jana M. - 12. 9. 2018

Pan Hlava je lektor, který mě vždy zachránil. Jeho přístup a zkušenosti jsou neocenitelné a jsem velice vděčný za to, že jsem dostal příležitost aby mě mohl učit.

Josef M. - 9. 9. 2018

Pan Hlava dokazal nemožné a dokazal mě připravit na zkoušku ze statistiky na VŠ. Opravdu doporučuji.

David M. - 6. 9. 2018

Velká spokojenost a je mi ctí smět znát v dnešní době člověka se silným pocitem zodpovědnosti, flexibilitou, dochvilností, fair play, důsledností,trpělivostí a zájmem o své svěřence. V našem případě dokázal zázrak v tak krátkém časovém úseku s pozitivním výsledkem přijímacích zkoušek. Mnohokrát děkuji za Vaši péči. Přeji Vám vše dobré. DOPORUČUJI PANA HLAVU :-)

Leuenberger K. - 9. 7. 2018

Pan Josef Hlava je vynikající lektor, díky němu mám hotovou zkoušku ze statistiky. Mohu vřele doporučit.

Gabriela F. - 31. 5. 2018

Zřejmě nejlepší učitel, kterého jsem kdy měl. Naprostá připravenost, individuální a profesionální přístup. Kdyby byly školy plné takových učitelů, tak by nic jako reparát neexistovalo. Naprosto doporučuji:)

Jan Z. - 23. 5. 2018

Výborný a vždy připravený lektor matematiky. Umí dobře vždy a vše vysvětlit. S jeho metodami výuky jsem byl spokojen a vše jsem vždy pochopil. Určitě doporučuji!

Tomáš B. - 22. 5. 2018

S panem učitelem jsme byli velice spokojeni, dceři moc pomohl s přípravou na přijímací zkoušky na SŠ. Určitě budeme i dále spolupracovat. Pana Hlavu mohu jen doporučit!

Jana P. - 14. 5. 2018

Během půl roku jsem si začala věřit více v M a v klidu jsem zvládla prijimacky na SŠ. Během hodin jsem si připadala jako s kamarádem :D

Martina K. - 2. 5. 2018

Vše velice dobře vysvětlil, určitě doporučuji!

Matyáš M. - 30. 4. 2018

Naprosto perfektní spolupráce a komunikace. Díky společným hodinám vidím výrazné zlepšení. Doporučuji!

Ellen B. - 27. 4. 2018

Naprosto na 100 % doporučuji, Z matematického analfabeta dokázal udělat člověka, který prolezl matematikou na univerzitě. Teď nás čeká ještě poslední zkouška. Díky

Jakub V. - 18. 4. 2018

Doporučuji ! V klidu vše vysvětlí tak, že to pochopí úplně kdokoliv. Navíc přátelský, tolerantní a vytrvalý přístup. Nechybí občas ani nějaká ta historka a vtípek na odreagování. Pokud budu někdy zase potřebovat pomoct, nebudu váhat !

Jan R. - 6. 2. 2018

Pan Hlava je výborný lektor, díky jeho hodinám matematiky jsem zkoušku na ČZU zvládla na první pokus. Při jeho hodinách je matematika hned lehčí. :-)

Kateřina P. - 1. 2. 2018

Pan Hlava mi pomáhal s matematikou a později i se statistikou. S doučováním jsem byl maximálně spokojen. Přátelský přístup a profesionální vysvětlení. Vřele doporučuji.

Ondřej P. - 29. 1. 2018

100% doporučuji. 100% zlepšení ve škole.

Zdeňka K. - 9. 1. 2018

Hodnocení průběhu doučování z matematiky na VŠ: všestranná spokojenost

HanaK - 4. 1. 2018

Skvělé dovednosti, přístup a ochota ke studentovi. Prostě profesionální přístup. Spolehlivý a milý člověk.

Jan K. - 14. 12. 2017

Pana Hlavu můžeme jen a jen doporučit. Díky němu syn pochopil látku z matematiky a fyziky, které v hodinách na SŠ neporozumněl. Vždy milá komunikace, příjemné vystupování, vstřícná domluva termínů.

Dita K. - 3. 12. 2017

Pan Hlava dokázal během pár hodin výuky zvednout sebevědomí a změnit obavy z předmětu matematiky mé dcery v 9. třídě ZŠ. Ve škole se hlásí, nosí pěkné známky a má hlavně sama ze sebe radost. Zaujal nás svým systémem organizace výuky, dcera plní zadané úkoly z matematiky panem Hlavou svědomitě a hlavně ji učí zodpovědnosti s schopnosti zvládat překážky.

Jarmila K. - 24. 9. 2017

Doporučujeme za otevřenost, flexibilitu, spolehlivost a nesporné odborné znalosti, vedoucí k úspěšnému završení vytyčeného společného cíle. Díky osobě pana učitele se matematika stala zajímavým tématem nejen pro studenta, ale i širší rodinu.

Monika Č. - 17. 9. 2017

Pana Hlavu mohu jen a jen doporučit. Na hodinu jsem se vždycky těšila a dokonce jsem i matematiku začala mít ráda. Mockrát děkuji za pomoc s přípravou na zkoušku.

Eliška J. - 14. 9. 2017

S tímto učitelem mě matika bavila. Doporučuji !!

Tomáš S. - 14. 9. 2017

Pan ucitel je velice prijemny pan,ktery ma opravdu velkou trpelivost!Dokazal zaujmout i meho syna a doucit ho alespon zaklady k reparatu z matematiky.Urcite ho jeste budeme potrebovat behem skolniho roku.

Chmelikova - 10. 9. 2017

Pana Josefa Hlavu mohu jen doporučit, syna připravil výborně na reparát z matematiky SŠ. Má přirozenou autoritu a jeho přístup ke studentům by mohl být vzorem pro naše školství, povzbudí, zaujme a naučí. Syna s ním matematika baví. Budeme určitě pokračovat v konzultacích i ve školním roce, aby synovi nic neuteklo.

Martina Š. - 1. 9. 2017

Ráda bych ještě jednou poděkovala panu učiteli Hlavovi za přípravu dcery, která obě přijímací řízení na SŠ z matiky zvládla a dostala se i tam, kam zamýšlela. Pokud zůstane u poskytování těchto služeb, je více než pravděpodobné, že jeho pomoc ještě během studia dcery na střední škole, využijeme. Ještě jednou moc díky za milý a profesionální přístup.

Martina M. - 27. 6. 2017

Pana Hlavu velmi doporučuji, můžu napsat jen samé superlativy: výborný učitel, milý, stále usměvavý v dobré náladě, spolehlivý, férový a především perfektní v komunikaci a schopnosti naučit - doučit matematiku. Velmi synovi k přijímačkám na SŠ pomohl, za což mu velmi děkujeme. Skutečně můžu jen a jen doporučit ! A určitě se na pana Hlavu s důvěrou v budoucnu obrátíme, získal si celou naši rodinu. Kdo váháte, klidně se nám ozvěte, rádi Vám poskytneme podrobnější referenci, pokud ještě váháte :)

Petra Ž. - 6. 6. 2017

Pan Hlava je prostě skvělý učitel a profík. Syna připravoval na přijímací zkoušky na SŠ, u kterých syn uspěl. A protože má náš pan učitel báječný přístup k výuce, syn si ho oblíbil a hodiny mazematiky ho baví, pokračujeme ve výuce i nadále, přestože už teď ani nemusíme. Všem doporučujeme:-)

Martina S. - 5. 6. 2017

Pan Hlava mě doučuje matematickou analýzu pro studium na VŠ a na každé setkání se těším -- opět ve mě svým způsobem výuky a zápalem pro tento předmět probudil radost z matematiky, kterou jsem už vnímal skoro jen jako povinný předmět a obtížně si ke studiu hledal cestu. Pokud jste si, jako já, už na matematice někdy "vylámali zuby", doučování od pana Hlavy mohu vřele doporučit jako výbornou korektivní zkušenost.

Jan K. - 12. 5. 2017

Pan Hlava má velmi profesionální přístup k výuce matematiky a i k samotnému studentovi - dokáže látku srozumitelně vysvětlit, je trpělivý i zábavný, vždy pečlivě připravený na hodiny. V rámci přípravy na přijímačky na SŠ jsem sháněla pro dceru "narychlo lektora" na Doučuji.cz a teprve p. Hlava nám vyšel vstříc a to i přesto, že měl plné termíny - velký dík. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených studentů.

Jitka Š. - 24. 4. 2017

Mohu jen doporučit. Matematika s ním je hned jednoduší. Děkuji mnohokrát. :)

Karel D. - 21. 4. 2017

Pana Hlavu doporucuji. Pripravuje meho syna na prijimaci zkousky na SŠ a musim rict, ze to, co by se syn ucil tri hodiny, s panem Hlavou zvladne za hodinu a bez muceni:-). Dojizdi za nami az do Prahy, ale vyplati se to. Syn se vzdy tesi, protoze sam citi, ze mu to hodne pomaha. Dekujeme

Dana V. - 15. 2. 2017

V době, kdy mi docházely síly a schopnosti na doučování dcery v deváté třídě, a kdy je třeba se soustředit na úspěšné zvládnutí příjimaček jsem považovala nalezení pana učitele Hlavy, přes Doucuji.eu, za malý zázrak. Pan učitel je velmi milý a chytrý pedagog, který umí i v zarputilém nematematikovi najít světélko talentu a nešetří chválou. Hodiny matematiky jsou najednou bez stresu a zároveň i plné humoru. Kdo hledá doučování matematiky, je na správném místě.

Martina M. - 28. 12. 2016

Sympatický lektor,který vše dobře vysvětlil,matematika hned vypadá jednodušší!

Dana K. - 26. 12. 2016

Pan Hlava je velice příjemný člověk s profesionálním, ale velice vstříčným přístupek k vyučovanému. V případě jakéhokoliv dotazu vždy ochotně odpoví a komunikace s ním je také příjemná. Spolupráci s ním můžu vřele doporučit.

Petr P. - 29. 10. 2016

S doučováním dcerky jsem byla spokojená, hodně jí to pomohlo. Pokud budeme doučování ještě potřebovat, tak znovu určitě kontaktujeme pana Hlavu.Vřele ho doporučuji.

Šárka B. - 28. 10. 2016

Naprosto doporučuji!! Perfektně mi vše vysvětlil.

Andy H. - 23. 10. 2016

Výborný učitel, který opravdu umí naučit. Matika v jeho podání je mnohem jednodušší na pochopení.Doporučuji

Michal L. - 22. 10. 2016

Vždy jsem měla nedůvěru ke kladným referencím, ale k chvále pana Hlavy se připojuji. Díky němu mi dcera konečně odmaturovala z matematiky! Výborný lektor, perfektní spolupráce a příjemný člověk. Díky a můžu jen doporučit.

Lenka J. - 14. 9. 2016

Pan Josef Hlava je výborný učitel, díky kterému jsem zvládla zkoušku z matematiky na ČZU. Jeho přístup byl vždy velmi milý a profesionální. Mohu ho opravdu velice doporučit.

Eva N. - 15. 5. 2016

Díky němu jsem dokázala zdolat matiku1 :) a teď se pereme s matikou 2 :) balíčky ve vyplácí :) je to super učitel!

Štěpánka V. - 8. 4. 2016

Velmi milý, klidny a vstřícný člověk.Dceru naučil co potrebovala a určitě bych se na pana Hlavu opět obrátila.

Stanislava K. - 30. 3. 2016

Pan Hlava je velký profesionál a moc mi pomohl s přípravou na zkoušku ze statistiky. Ačkoli jsme spolu z časových důvodů absolvovali jen dvě dvouhodinové lekce tak mi dokázal látku vysvětlit natolik, abych do ní pronikl a zkoušku splnil.

Lukáš C. - 19. 3. 2016

Pan Josef Hlava je vstřícný, ochotný člověk s neuvěřitelnými dedukcemi. Prostě člověk na svém místě. S jeho metodami doučování jsem byl velice spokojený. Jeho výklady jsou srozumitelné a na úrovni. Velmi ho doporučuji.

Robert Č. - 27. 2. 2016

Doporučuji, opravdový profesionál.

Jana S. - 17. 1. 2016

Pan Josef Hlava je velmi milý a chytrý člověk. Obdivuji jeho nadšení k vyučování matematiky a líbí se mi jak svou práci bere i jako koníček. Vyučuje s velkou chutí a hodiny s ním byly jedna radost. Díky němu jsem uspěla u zkoušky ze statistiky. Stačily tři hodiny vyučovaní a zkouška byla v kapse. :) Patří mu velké díky. Bára P.

Bára P. - 18. 12. 2015

Pan Hlava je člověk a svém místě. Má krásný přístup k žákovi. Vždy je perfektně připraven a látku podává zábavně a efektivně. Je velmi slušný a vstřícný. Doporučuji!!!!! :) Mart.

Vendula M. - 9. 10. 2015

Výborný a vždy usměvavý lektor, který je velmi tolerantní a je vidět, že matematice velmi rozumí. Nebýt tohoto člověka, tak jsem nikdy neodmaturoval. Plně doporučuji.

Jan K. - 12. 9. 2015

Jsem nadšený z komunikace, skvělým vyučováním a konečně mi pomohl chápat matematiku, je vidět že matematikou a doučováním žije. Díky a můžu jen doporučit.

Lukáš R. - 31. 8. 2015

Doporučuji nejlepší lektor kterého jsem měl na matiku vůbec. Děkuji bez vás bych to nezvládl.

Ondřej H. - 30. 8. 2015

Milý a vždy usměvavý lektor, na kterém je vidět, že ho matematika skutečně baví. Ochotný dohodnout se na jakémkoliv termínu, i na tom, s čím chce člověk skutečně pomoci. Rozhodně doporučuji!

Pavlína P. - 26. 8. 2015


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci