Profi výuka matematiky, fyziky a statistikyJosef H.

Josef Hlava
Účet ověřený:
matematika, statistika, lineární algebra, matematika v anglickém jazyce, fyzika, Microsoft Office, programování
Mladá Boleslav, Liberec, Hradec Králové
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

V MATEMATICE se může zlepšit každý a k tomu všem pomohu. Vzdělání na prvním místě? Bez kompromisů? Chcete uspět? Jste zde správně.

Dlouhodobé vedení nejen nadaných studentů k úspěchům v životě i práci. Citlivé vedení slabších žáků k zabránění averze vůči studiu.

Každého studenta vyučuji zcela individuálně, na každého se samostatně připravuji. Příjemná, klidná výuka s cílem úspěchu studenta. Studenty zatěžuji dle jejich schopností, trocha důslednosti pomáhá v úspěchu.

Dlouhodobé vedení nejen nadaných studentů k úspěchům v životě i práci.

Věnuji každému žákovi maximum dle jeho potřeb. Rozsáhlá praxe osobní výuky. Studium se odehraje v teple Vašeho domova, nikam nemusíte cestovat, maximální komfort je samozřejmostí - cílem je studium a úspěch.

Vypomohu se seminárními pracemi z matematiky, přípravou na maturitu i na příjimací řízení vysokých a středních škol. Neváhejte mě kontaktovat! Staňte se dalším spokojeným studentem i Vy!

Oblasti výpomoci se studiem

Základy: kapitoly základní a střední školy, od aritmetiky po algebru, od geometrie po goniometrii

Matematická analýza: limity, posloupnosti, řady, derivace, integrály, analýza více proměnných, diferenciální rovnice, ...

Lineární algebra: vektory, lineární prostory, matice, determinanty, vlastní čísla, soustavy rovnic, lineární transformace, normy, ortogonalizace, ...

Statistika: pravděpodobnost, pravděpodobnostní funkce, testy hypotéz, analýza dat, intervaly spolehlivosti, ...

Fyzika dělá problémy? V pohodě to zvládneme!

- kinematika a dynamika
- termika a molekulová fyzika
- optika
- elektřina a magnetismus
- astrofyzika, teorie relativity
- jaderná fyzika mikrosvěta
- kmitání a vlnění

Programy na počítači? Kurz ovládání od začátečníka po pokročilého! Tato kapitola je jedna z nejdůležitějších k úspěchu v životě. Jsem certifikovaný specialista!

- Excel a Word, Libre Office
- Publisher
- SPSS
- Statistica
- Minitab

- Programování Visual Basic for Applications

Vzdělání a zkušenosti

Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové, Gymnázium Ivana Olbrachta

Rozsáhlé zkušenosti s osobní výukou, stovky studentů a tisíce lekcí (mnoho odmítnutých nabídek práce k výuce ve školách, osobní kurz nelze nahradit)! Neustálé vylepšování odbornosti ve výuce. Cílem je úspěch studenta.

Ceny

Každý student dostane transparentní přihlášku a ceník. Ceny dle úrovně výuky a lokality studenta. Odhadem 200 - 850 Kč. Našli jste jiného lektora se stejnou profi úrovní za nižší cenu? Zavolejte a zkusíme s tím něco udělat.

Působnost výuky

Liberecký kraj: Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Semily, Turnov

Královéhradecký kraj: Hradec Králové, Náchod, Jičín, Rychnov nad Kněžnou

Středočeský kraj: Mladá Boleslav, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou

Praha a Praha-východ

...včetně přilehlých obcí a okolí


Zavolejte a napište mi! Staňte se dalším spokojeným studentem i Vy!Reference

Pan Hlava je velmi skvělý učitel. Nevědel bych, co bych si počal bez něj počal. Je velmi trpělivý, vstřícný, přátelský a zábavný! Díky panu Hlavovy jsem se dostal na SŠ úplně bez problémů! S panem Hlavou Vás ohledně přijímaček žádné tulipány, ozubená kolečka, ani traktor nezastaví! Když mu vyjdete vstříc, a budete se pečlivě připravovat, tak ten výsledek příjde hned.

Vilém Š. - 16. 6. 2020

Jsem žákem 9.třídy,neměl jsem moc rád matematiku a nikdy mi ani moc nešla,každý jistě zná způsob vysvětlování matematiky ve školách. Proto jsem si začal hledat doučování.O panu Hlavovi jsem se doslechl od kamaráda.Prvních pár hodin doučování bylo těžké,protože jsem neuměl pořádně ani dělit. Říkal jsem si,že to nemůžu nikdy zvládnout. Po pár měsících plnění úkolů a zlepšování svých dovedností,jsem začal vnímat změnu. Bylo vidět,že toto doučování opravdu pomáhá a že se matematika mění v zábavu. Vždy,když zbyde čas,můžeme se zaměřit na složitější počítání nebo fyziku. Je vidět,že pan Hlava dělá svoji práci rád a že ho to baví,což je asi nejdůležitější,proto také dokáže naučit látku mnohem lépe než ve škole.

Matyáš H. - 11. 6. 2020

Pan Josef Hlava je velice příjemný a vzdělaný člověk. Na každou hodinu je skvěle připravený a dokáže každou látku srozumitelně vysvětlit. Má velice vstřícný přístup k žákům a dá se s ním na všem domluvit. Vřele ho doporučuji!!!!

Jenda K. - 13. 2. 2020

Výborný lektor, dokáže skvěle naučit a vždy příjemný a dobře naladěný. Můžu jen doporučit.

Dan F. - 2. 9. 2019

Ze střední školy jsem pět let, a proto jsem si v září nedokázala představit, že bych mohla odmaturovat z matematiky. Pan Hlava dokázal nemožné. Nejen, že jsem odmaturovala, naučila se nové a lehčí postupy, taky jsem pochopila látku, se kterou jsem na gymnáziu bojovala celé čtyři roky... Takže velké díky!! Všem vřele doporučuji!

Růžičková K. - 25. 6. 2019

Pan učitel Hlava mě skvěle připravil na závěrečné testy z matematiky ve 2. ročníku střední školy! Pravidelné hodiny doučování mně moc pomohly orientovat se v učivu a rozumět látce, kterou ve škole probíráme. Díky naším hodinám mám krásnou výslednou známku. Určitě jen doporučuju!

Martina O. - 20. 6. 2019

Dobrý den, jsem studentem kombinovaného studia na VŠB Ostrava, zhruba před měsícem jsem kontaktoval pana Hlavu s žádostí o pomoc při přípravě na zkoušku z Matematiky II. Vzhledem k tomu, že jsem maturoval v roce 2007 a od té doby se s matematikou takřka nesetlal byly mé znalosti opravdu mizerné. Pan Hlava reagoval velice rychle a již následující den(ve státní svátek) seděl u mě doma za stolem a vysvětloval mi integrování metodou per partes. Popravdě jsem seděl doslova s otevřenými ústy stejně tak jako na přednášce ve škole. Pan Hlava velice rychle pochopil, že potřebuji doučit nejen aktuální učivo ke zkoušce jako je integrování, diferenciální rovnice 1. a 2. řádu atd. atd... ale že budeme muset probrat, či zopakovat daleko více témat. Chtěl bych mu tímto poděkovat za jeho perfektní individuální přístup,flexibilitu, trpělivost a v neposlední řadě ochotu. To že jsem se dnes takřka po měsíci jeho řádění na mých mozkových buňkách mohl posadit do lavice jako rovnocený soupeř profesorky matematiky a úspěšně vykonat zkoušku je především díky němu. PS: Vážení Youtube a Skype je dobrá věc,ale vysvětlujte někomu po telefonu,že vám ten příklad ne a ne vyjit...:-))) Ještě jednou velké díky pane Hlavo!!

Josef S. - 12. 6. 2019

Mohu jen vřele doporučit.Milí a usměvavý. Dceři moc pomohl, pochopila co ve škole ne a matika jí začala opravdu bavit a to jen díky přístupu lektora pana Hlavy. Těšíme se na další školní rok.

Jiřina K. - 13. 5. 2019

Vřele doporučuji. Pan Hlava mě byl schopen připravit skvěle na zkoušku ze statistiky. Dané věci velmi dobře rozumí a je schopen vysvětlit několika způsoby. Slušný, velmi vstřícný a velmi trpělivý a vždy připravený.

Jan H. - 23. 3. 2019

Pana Hlavu jsme oslovili s žádostí o doučování matematiky pro našeho syna v 9. třídě ZŠ. Zaujal nás již na první hodině, která dle nás měla být jen seznamovací, ale pan Hlava ji okamžitě pojal jako první výukovou hodinu. Příklady vymýšlel bez učebnice, byl trpělivý, vždy si nechal vysvětlit, jak syn k výsledku přišel, případně mu ukázal rychlejší a elegantnější řešení. Má propracovaný systém výuky i "sankcí", který nutí žáky věnovat se matematice nejen o dané hodině, ale mít i včas spočítané domácí příklady. Rodiče žáka mohou být po celou hodinu přítomni výuce a dokonce se do ní aktivně zapojit (také si započítat), čehož jsme občas využili. Ekertovi

Jana E. - 3. 3. 2019

Vřele doporučuji. Opravdu skvělý učitel se skvělým přístupem. Vše dokáže pochopitelně vysvětlit, je slušný a milý. Díky němu jsem začala mít ráda můj jindy nejhorší předmět. Za pár hodin jsem toho pochopila opravdu hodně a sama zírám. Děkuji Vám. Terka M.

Tereza M. - 21. 2. 2019

S panem Hlavou jsme velmi spokojení, protože dokázal nejen rozptýlit synovy obavy z matematiky, ale také podnítit jeho zájem o ni, takže se z doučování nepochopeného postupně stávají výpravy za hranice probíraného učiva. Ráda pana Hlavu doporučuji. Eva Vaňková

Eva V. - 30. 12. 2018

Diky panu Hlavovi zkouška z metodologie na magisterském studiu úspěšně vykonána. DOPORUČUJI a jeho výuky určitě ještě využiji.

Karolína P. - 14. 12. 2018

Pana Hlavu obdivuji. Je profesionál - matematice rozumí a umí ji vysvětlit. Krom toho má ohromnou trpělivost a takt. Takže každý žák, kterému se věnuje, je úspěšný. Doporučuji každému.

Jana M. - 12. 9. 2018

Pan Hlava je lektor, který mě vždy zachránil. Jeho přístup a zkušenosti jsou neocenitelné a jsem velice vděčný za to, že jsem dostal příležitost aby mě mohl učit.

Josef M. - 9. 9. 2018

Pan Hlava dokazal nemožné a dokazal mě připravit na zkoušku ze statistiky na VŠ. Opravdu doporučuji.

David M. - 6. 9. 2018

Velká spokojenost a je mi ctí smět znát v dnešní době člověka se silným pocitem zodpovědnosti, flexibilitou, dochvilností, fair play, důsledností,trpělivostí a zájmem o své svěřence. V našem případě dokázal zázrak v tak krátkém časovém úseku s pozitivním výsledkem přijímacích zkoušek. Mnohokrát děkuji za Vaši péči. Přeji Vám vše dobré. DOPORUČUJI PANA HLAVU :-)

Leuenberger K. - 9. 7. 2018

Pan Josef Hlava je vynikající lektor, díky němu mám hotovou zkoušku ze statistiky. Mohu vřele doporučit.

Gabriela F. - 31. 5. 2018

Zřejmě nejlepší učitel, kterého jsem kdy měl. Naprostá připravenost, individuální a profesionální přístup. Kdyby byly školy plné takových učitelů, tak by nic jako reparát neexistovalo. Naprosto doporučuji:)

Jan Z. - 23. 5. 2018

Výborný a vždy připravený lektor matematiky. Umí dobře vždy a vše vysvětlit. S jeho metodami výuky jsem byl spokojen a vše jsem vždy pochopil. Určitě doporučuji!

Tomáš B. - 22. 5. 2018

S panem učitelem jsme byli velice spokojeni, dceři moc pomohl s přípravou na přijímací zkoušky na SŠ. Určitě budeme i dále spolupracovat. Pana Hlavu mohu jen doporučit!

Jana P. - 14. 5. 2018

Během půl roku jsem si začala věřit více v M a v klidu jsem zvládla prijimacky na SŠ. Během hodin jsem si připadala jako s kamarádem :D

Martina K. - 2. 5. 2018

Vše velice dobře vysvětlil, určitě doporučuji!

Matyáš M. - 30. 4. 2018

Naprosto perfektní spolupráce a komunikace. Díky společným hodinám vidím výrazné zlepšení. Doporučuji!

Ellen B. - 27. 4. 2018

Naprosto na 100 % doporučuji, Z matematického analfabeta dokázal udělat člověka, který prolezl matematikou na univerzitě. Teď nás čeká ještě poslední zkouška. Díky

Jakub V. - 18. 4. 2018

Doporučuji ! V klidu vše vysvětlí tak, že to pochopí úplně kdokoliv. Navíc přátelský, tolerantní a vytrvalý přístup. Nechybí občas ani nějaká ta historka a vtípek na odreagování. Pokud budu někdy zase potřebovat pomoct, nebudu váhat !

Jan R. - 6. 2. 2018

Pan Hlava je výborný lektor, díky jeho hodinám matematiky jsem zkoušku na ČZU zvládla na první pokus. Při jeho hodinách je matematika hned lehčí. :-)

Kateřina P. - 1. 2. 2018

Pan Hlava mi pomáhal s matematikou a později i se statistikou. S doučováním jsem byl maximálně spokojen. Přátelský přístup a profesionální vysvětlení. Vřele doporučuji.

Ondřej P. - 29. 1. 2018

100% doporučuji. 100% zlepšení ve škole.

Zdeňka K. - 9. 1. 2018

Hodnocení průběhu doučování z matematiky na VŠ: všestranná spokojenost

HanaK - 4. 1. 2018

Skvělé dovednosti, přístup a ochota ke studentovi. Prostě profesionální přístup. Spolehlivý a milý člověk.

Jan K. - 14. 12. 2017

Pana Hlavu můžeme jen a jen doporučit. Díky němu syn pochopil látku z matematiky a fyziky, které v hodinách na SŠ neporozumněl. Vždy milá komunikace, příjemné vystupování, vstřícná domluva termínů.

Dita K. - 3. 12. 2017

Pan Hlava dokázal během pár hodin výuky zvednout sebevědomí a změnit obavy z předmětu matematiky mé dcery v 9. třídě ZŠ. Ve škole se hlásí, nosí pěkné známky a má hlavně sama ze sebe radost. Zaujal nás svým systémem organizace výuky, dcera plní zadané úkoly z matematiky panem Hlavou svědomitě a hlavně ji učí zodpovědnosti s schopnosti zvládat překážky.

Jarmila K. - 24. 9. 2017

Doporučujeme za otevřenost, flexibilitu, spolehlivost a nesporné odborné znalosti, vedoucí k úspěšnému završení vytyčeného společného cíle. Díky osobě pana učitele se matematika stala zajímavým tématem nejen pro studenta, ale i širší rodinu.

Monika Č. - 17. 9. 2017

Pana Hlavu mohu jen a jen doporučit. Na hodinu jsem se vždycky těšila a dokonce jsem i matematiku začala mít ráda. Mockrát děkuji za pomoc s přípravou na zkoušku.

Eliška J. - 14. 9. 2017

S tímto učitelem mě matika bavila. Doporučuji !!

Tomáš S. - 14. 9. 2017

Pan ucitel je velice prijemny pan,ktery ma opravdu velkou trpelivost!Dokazal zaujmout i meho syna a doucit ho alespon zaklady k reparatu z matematiky.Urcite ho jeste budeme potrebovat behem skolniho roku.

Chmelikova - 10. 9. 2017

Pana Josefa Hlavu mohu jen doporučit, syna připravil výborně na reparát z matematiky SŠ. Má přirozenou autoritu a jeho přístup ke studentům by mohl být vzorem pro naše školství, povzbudí, zaujme a naučí. Syna s ním matematika baví. Budeme určitě pokračovat v konzultacích i ve školním roce, aby synovi nic neuteklo.

Martina Š. - 1. 9. 2017

Ráda bych ještě jednou poděkovala panu učiteli Hlavovi za přípravu dcery, která obě přijímací řízení na SŠ z matiky zvládla a dostala se i tam, kam zamýšlela. Pokud zůstane u poskytování těchto služeb, je více než pravděpodobné, že jeho pomoc ještě během studia dcery na střední škole, využijeme. Ještě jednou moc díky za milý a profesionální přístup.

Martina M. - 27. 6. 2017

Pana Hlavu velmi doporučuji, můžu napsat jen samé superlativy: výborný učitel, milý, stále usměvavý v dobré náladě, spolehlivý, férový a především perfektní v komunikaci a schopnosti naučit - doučit matematiku. Velmi synovi k přijímačkám na SŠ pomohl, za což mu velmi děkujeme. Skutečně můžu jen a jen doporučit ! A určitě se na pana Hlavu s důvěrou v budoucnu obrátíme, získal si celou naši rodinu. Kdo váháte, klidně se nám ozvěte, rádi Vám poskytneme podrobnější referenci, pokud ještě váháte :)

Petra Ž. - 6. 6. 2017

Pan Hlava je prostě skvělý učitel a profík. Syna připravoval na přijímací zkoušky na SŠ, u kterých syn uspěl. A protože má náš pan učitel báječný přístup k výuce, syn si ho oblíbil a hodiny mazematiky ho baví, pokračujeme ve výuce i nadále, přestože už teď ani nemusíme. Všem doporučujeme:-)

Martina S. - 5. 6. 2017

Pan Hlava mě doučuje matematickou analýzu pro studium na VŠ a na každé setkání se těším -- opět ve mě svým způsobem výuky a zápalem pro tento předmět probudil radost z matematiky, kterou jsem už vnímal skoro jen jako povinný předmět a obtížně si ke studiu hledal cestu. Pokud jste si, jako já, už na matematice někdy "vylámali zuby", doučování od pana Hlavy mohu vřele doporučit jako výbornou korektivní zkušenost.

Jan K. - 12. 5. 2017

Pan Hlava má velmi profesionální přístup k výuce matematiky a i k samotnému studentovi - dokáže látku srozumitelně vysvětlit, je trpělivý i zábavný, vždy pečlivě připravený na hodiny. V rámci přípravy na přijímačky na SŠ jsem sháněla pro dceru "narychlo lektora" na Doučuji.cz a teprve p. Hlava nám vyšel vstříc a to i přesto, že měl plné termíny - velký dík. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených studentů.

Jitka Š. - 24. 4. 2017

Mohu jen doporučit. Matematika s ním je hned jednoduší. Děkuji mnohokrát. :)

Karel D. - 21. 4. 2017

Pana Hlavu doporucuji. Pripravuje meho syna na prijimaci zkousky na SŠ a musim rict, ze to, co by se syn ucil tri hodiny, s panem Hlavou zvladne za hodinu a bez muceni:-). Dojizdi za nami az do Prahy, ale vyplati se to. Syn se vzdy tesi, protoze sam citi, ze mu to hodne pomaha. Dekujeme

Dana V. - 15. 2. 2017

V době, kdy mi docházely síly a schopnosti na doučování dcery v deváté třídě, a kdy je třeba se soustředit na úspěšné zvládnutí příjimaček jsem považovala nalezení pana učitele Hlavy, přes Doucuji.eu, za malý zázrak. Pan učitel je velmi milý a chytrý pedagog, který umí i v zarputilém nematematikovi najít světélko talentu a nešetří chválou. Hodiny matematiky jsou najednou bez stresu a zároveň i plné humoru. Kdo hledá doučování matematiky, je na správném místě.

Martina M. - 28. 12. 2016

Sympatický lektor,který vše dobře vysvětlil,matematika hned vypadá jednodušší!

Dana K. - 26. 12. 2016

Pan Hlava je velice příjemný člověk s profesionálním, ale velice vstříčným přístupek k vyučovanému. V případě jakéhokoliv dotazu vždy ochotně odpoví a komunikace s ním je také příjemná. Spolupráci s ním můžu vřele doporučit.

Petr P. - 29. 10. 2016

S doučováním dcerky jsem byla spokojená, hodně jí to pomohlo. Pokud budeme doučování ještě potřebovat, tak znovu určitě kontaktujeme pana Hlavu.Vřele ho doporučuji.

Šárka B. - 28. 10. 2016

Naprosto doporučuji!! Perfektně mi vše vysvětlil.

Andy H. - 23. 10. 2016

Výborný učitel, který opravdu umí naučit. Matika v jeho podání je mnohem jednodušší na pochopení.Doporučuji

Michal L. - 22. 10. 2016

Vždy jsem měla nedůvěru ke kladným referencím, ale k chvále pana Hlavy se připojuji. Díky němu mi dcera konečně odmaturovala z matematiky! Výborný lektor, perfektní spolupráce a příjemný člověk. Díky a můžu jen doporučit.

Lenka J. - 14. 9. 2016

Pan Josef Hlava je výborný učitel, díky kterému jsem zvládla zkoušku z matematiky na ČZU. Jeho přístup byl vždy velmi milý a profesionální. Mohu ho opravdu velice doporučit.

Eva N. - 15. 5. 2016

Díky němu jsem dokázala zdolat matiku1 :) a teď se pereme s matikou 2 :) balíčky ve vyplácí :) je to super učitel!

Štěpánka V. - 8. 4. 2016

Velmi milý, klidny a vstřícný člověk.Dceru naučil co potrebovala a určitě bych se na pana Hlavu opět obrátila.

Stanislava K. - 30. 3. 2016

Pan Hlava je velký profesionál a moc mi pomohl s přípravou na zkoušku ze statistiky. Ačkoli jsme spolu z časových důvodů absolvovali jen dvě dvouhodinové lekce tak mi dokázal látku vysvětlit natolik, abych do ní pronikl a zkoušku splnil.

Lukáš C. - 19. 3. 2016

Pan Josef Hlava je vstřícný, ochotný člověk s neuvěřitelnými dedukcemi. Prostě člověk na svém místě. S jeho metodami doučování jsem byl velice spokojený. Jeho výklady jsou srozumitelné a na úrovni. Velmi ho doporučuji.

Robert Č. - 27. 2. 2016

Doporučuji, opravdový profesionál.

Jana S. - 17. 1. 2016

Pan Josef Hlava je velmi milý a chytrý člověk. Obdivuji jeho nadšení k vyučování matematiky a líbí se mi jak svou práci bere i jako koníček. Vyučuje s velkou chutí a hodiny s ním byly jedna radost. Díky němu jsem uspěla u zkoušky ze statistiky. Stačily tři hodiny vyučovaní a zkouška byla v kapse. :) Patří mu velké díky. Bára P.

Bára P. - 18. 12. 2015

Pan Hlava je člověk a svém místě. Má krásný přístup k žákovi. Vždy je perfektně připraven a látku podává zábavně a efektivně. Je velmi slušný a vstřícný. Doporučuji!!!!! :) Mart.

Vendula M. - 9. 10. 2015

Výborný a vždy usměvavý lektor, který je velmi tolerantní a je vidět, že matematice velmi rozumí. Nebýt tohoto člověka, tak jsem nikdy neodmaturoval. Plně doporučuji.

Jan K. - 12. 9. 2015

Jsem nadšený z komunikace, skvělým vyučováním a konečně mi pomohl chápat matematiku, je vidět že matematikou a doučováním žije. Díky a můžu jen doporučit.

Lukáš R. - 31. 8. 2015

Doporučuji nejlepší lektor kterého jsem měl na matiku vůbec. Děkuji bez vás bych to nezvládl.

Ondřej H. - 30. 8. 2015

Milý a vždy usměvavý lektor, na kterém je vidět, že ho matematika skutečně baví. Ochotný dohodnout se na jakémkoliv termínu, i na tom, s čím chce člověk skutečně pomoci. Rozhodně doporučuji!

Pavlína P. - 26. 8. 2015


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci