Všeobecná angličtina A1 - B2Kseniya D.

Kseniya D.
Účet ověřený:
anglický jazyk
Doučuje i přes skype / internet

Ahoj! Hledáš doučovatele, který by mohl být přátelský v komunikaci a zároveň přísný v detailech výuky? :)

Poskytuji výuku angličtiny od úrovně začátečníků až po úroveň pokročilých. Student se musí rozvíjet v různých aspektech jazyka. Proto při výuce používám knihy, audio i video materiály a také pravidelně pracuji na schopnosti psaní mých studentů.

Tvoje komunikační dovednosti budeme procvičovat v pravidelné konverzaci, abys své znalosti mohl snáze uplatnit v praxi. Moji studenti musí opravdu hodně mluvit :)

Umím anglicky (C1), česky (C1) a rusky (mateřština).

Cizí jazyky ve mě rozvinuly schopnost vnímat různorodost kultur a být tak přizpůsobivou k výzvám. To je přesně jedna z těch zkušeností, kterou ráda předávám.

Napiš a domluvme se, kdy chceš na sobě začít pracovat. :)
_________________________________________________

Hi! Are you looking for a tutor who can be both friendly in communication and strict in details regarding teaching? :)

I provide English lessons the level of which ranges from beginner to upper-intermediate. Language must be studied from different perspectives. Therefore, I use books, audio and video materials on my lessons and also work on my students´ writing skills.

I put a priority on speaking for you to be able to use your knowledge in practical life. My students have to speak a lot :)

I speak English (C1) , Czech (C1) and Russian (native).

Foreign languages made me aware of diversity and multicultural issues and therefore made me flexible in the ability to adapt to challenges when they arise. That is exactly the experience I like sharing.

Contact me and let´s agree on the first lesson :)Kontaktní formulář