Učíme se učit se :-)Aneta L.

Aneta L.
Účet ověřený:
český jazyk, dějepis - zš, dějepis - sš, dějepis - maturita, společenské vědy, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - mírně pokročilí, angličtina - maturita, angličtina - konverzace, anglický jazyk - sš
Moravské Budějovice, Brno
Doučuje i přes skype / internet
dopoledne, po obědě, večer, víkend

Ahoj, jmenuju se Anet, je mi 21 let a aktuálně studuju na Ped Muni výtvarku a vizuální tvorbu. Posledního půl roku jsem se jako dobrovolník v organizaci Bátor tábor naučila dělat super zážitkovou terapii prostřednictvím onlinu. A teď bych ráda tyhle dovednosti využila v rámci doučování a třeba si tím i něco vydělala.

K maturitě vás provedu angličtinou, češtinou, společenskými vědami nebo dějakem. Mám super základ z gymplu.

A na základní škole zvládnu na prvním stupni téměř vše a na druhém, řekla bych, hlavně humanitní předměty jako je dějepis, společenské vědy nebo češtinu.

Myslím, že vás také dokážu skvěle připravit na přijímací zkoušky uměleckých zaměření. Ráda s vámi sestavím portfolio, a dodám nějaké základy kresby, či malby.

Ráda bych, abysme se oboustraně na společný čas těšili a naše lekce probíhali spíš formou her a objevování krás, zákoutí a spletitostí těchto předmětů, než nějakým memorováním.

Mým cílem je se společně stráveným časem naučit učit.Kontaktní formulář