Zlepšete si úroveň jazyka s rodilým mluvčím FelipemFelipe R.

Felipe R.
Účet ověřený:
španělský jazyk, španělský jazyk - business, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - business, anglický jazyk - mírně pokročilý, čínský jazyk
Praha 9
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
13h průměrná rychlost odpovědi

Španělština, angličtina a čínština.

Ahoj! Jmenuji se Felipe! Narodil jsem se ve Francii, žil v Kolumbii, ve 13 jsem se odstěhoval do Washingtonu DC, strávil nějakou dobu v Číně a momentálně jsem v České Republice.

Pokud si toužíte zlepšit úroveň a mluvený projev ve španělštině, angličtině a naučit se čínsky... Tak to jsem pro vás ideální volba! :)

Potřebujete jazyk k práci?
Jako vystudovaný Ekonom vám nabízím business classes! Přizpůsobím se Vašim požadavkům.

S jedním nebo klidně se všemi těmito jazyky Vám můžu pomoct! Ať už s gramatikou nebo si můžeme dát konverzaci, uvolníte se a začnete konečně plynule mluvit!

Angličtinu a španělštinu mám na úrovni rodilého mluvčího. Čínská jazyková úroveň B2

A ještě pro Vás mám jednu skvělou zprávu! Neučím v češtině, takže se konečně odvážete mluvit. Česky docela rozumím i mluvím, ale nic není lepšího než hovořit v tom jazyce, jaký se chcete právě naučit!

Budu se moc těšit!
FelipeReference

Tereza B. Tereza B.
0 odučených lekcí

👏Díky za profesionální, ale i milý lidský přístup. Zlepšila jsem si úroveň španělštiny z A2 na B2 a to zábavnými hodiny s Felipem🇪🇸. Teď mě doručuje business angličtinu🇬🇧, kterou potřebuji k práci. 🤓 - 23. 11. 2020Kontaktní formulář