Doučování přírodovědných předmětů, češtiny, hudební teorie či praktické hry na housleEliška I.

Eliška I.
Účet ověřený:
chemie - zš, chemie - sš, biologie - zš, biologie - sš, matematika - zš, matematika - sš, čeština - zš, čeština - sš, hudební výchova, housle
Olomouc
170Kč - 200Kč za 60 minut

Jsem absolventkou magisterského studia oboru Experimentální biologie na PřF UPOL a zároveň absolventkou souběžného doplňujícího studia učitelství biologie pro střední školy na CŽV UPOL. Nyní se zabývám vědeckým výzkumem (biochemie, biomedicína) v rámci doktorského studia na LF UPOL.
Věda je zábava - o to větší, když je s někým sdílena. Pojďme tedy společně poznávat krásy přírodovědy, tedy světa kolem nás :-)

Kromě doučování přírodovědných oborů nabízím doučování českého jazyka či hudební teorie. Kromě teoretických znalostí, nabízím také ty praktické. Již 18 let hraji na housle. V rámci ZUŠ jsem absolvovala 2 studijní stupně. Kromě klasické či filmové hudby mám bohaté zkušenosti s lidovou tvorbou a folklorem. Již 5. rokem hraji 1. housle v Orchestru UPOL.

Nabízím také kompletní doučování dětí na 1. stupni ZŠ (včetně alternativních přístupů).

V případě zájmu uveďte do zprávy svůj kontakt pro mou následnou reakci.Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z níže doporučených: