Kvalitní doučování angličtiny od rodilého mluvčíLauren P.

Lauren P.
Účet ověřený:
anglický jazyk
Praha
Doučuje i přes skype / internet
1 odučená lekce
200Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
20h průměrná rychlost odpovědi

Ahoj! Jsem rodilý mluvčí, osm let jsem bydlela v USA (Chicago, Severní Karolína) a doučováním angličtiny se již zabývám šestým rokem. Chodila jsem na základní školu v České republice a na gymnázium v USA a v Dubaji, kde jsem absolvovala předměty pro vysokoškolské studenty a patřila jsem k nejlepším studentům. Vyhrála jsem také několik soutěží v Anglické literatuře a v dalších předmětech. Aktuálně se připravuji na LSAT testy na právní školu v Americe.

Doučuji převážně online, ale po domluvě se nebráním osobnímu setkání.

Úroveň angličtiny: C2/rodilý mluvčí

První půl hodina je vždy ZDARMA. Slouží k seznámení, zjištění Vaší úrovně angličtiny, a k diskuzi o vyučovacích metodách.

Online doučování: Skype nebo Zoom. Jako vyučující metody používám: prezentace, pracovní listy, Kahoot, cvičné testy, konverzace, atd.

Budu se na Vás těšit. :)Reference

Alexandra N. Alexandra N.
0 odučených lekcí

Lauren je skvělá doučovatelka. Když viděla, že mám problémy během hodin, bez váhání mi pomohla a moje angličtina se mnohem zlepšila. Při doučování jsme se hlavně zaměřili na konverzaci a gramatiku, s čímž mi hodně pomohla a nyní konverzaci v angličtině mohu vést plynule bez problémů. Měla se mnou hodně trpělivosti, za což jsem doteď moc vděčná. Vřele doporučuji, aby jste v ni dali svou důvěru a výsledky uvidíte během velmi krátké doby. - 2. 1. 2021Kontaktní formulář