Chceš překonat strach z mluvení v cizím jazyce nebo lépe komunikovat s klienty po telefonu? Chceš umět s počítačem víc, než ho jen zapnout? OstravaMíša L.

Míša L.
Účet ověřený:
komunikační dovednosti v praxi, anglický jazyk - komunikace, základy práce s počítačem, práce na počítači
Ostrava
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Ahoj/Dobrý den,

jmenuji se Míša a mám vystudovanou Obchodní akademii v Ostravě-Mariánských horách na Karasové ulici, obor Veřejnosprávní činnost.

Nyní studuji na Vysoké škole Báňské kurz Správy počítačových sítí - Windows Server, Linux, Cisco, Docker, PowerShell a VMware.

Moje doučující motto zní: ,,Musí v tom být systém, musí to dávat smysl".

Pracovní zkušenosti: 5let práce v call centru jako:
operátor (+ top prodejce),
Senior konzultant (zástupce team leadera)
lektor prodejních dovedností
školitel nováčků

....v oblasti energií, mobilních operátorů, internetového připojení a televize, bankovnictví a pojišťovnictví.

+ Přivydělávám si jako IT technik v rodinné firmě do 10 zaměstnanců.

Mám státní certifikaci z ČNB v oblasti poskytování spotřebitelských úvěrů: Jiné, než na bydlení (mohu tě na tuto zkoušku připravit - složila jsem ji na 1.pokus s úspěšností 97%).
Mám mezinárodní certifikát z Obchodní angličtiny ,,English for Business" vydaný Cambridge univerzitou (typ certifikátu LCCI)

Odjakživa jsem zapálená do cizích jazyků a do počítačů. Patřím k té menšině lidí, která překročí hranice ČR a už mluví anglicky, bez ostychu. Umím si také poradit v případě, že nějaké slovo neznám a dokážu ho vysvětlit jinak. A to naučím i Tebe - překonat strach a naučit se ,,poradit si".

Naučím Tě základní práci na PC - jak si uvolnit místo na disku, jak si připojit tiskárnu nebo vzdálený počítač, jak vytvořit zálohu disku nebo bod obnovení systému, jak poslat e-mail, jak si ověřit stav ovladačů, jak napsat dokument ve Wordu nebo udělat jednoduchou tabulku v Excelu, případně jak udělat prezentaci v Power Pointu nebo jak vytvořit a upravit vlastní video v Movie Makeru. A spousta dalších věcí.
Naučím tě lépe prodávat a komunikovat se zákazníky přes telefon a zasílat kratší a efektivnější e-mailové nabídky (v ideálním případě se jim spíš vyvarovat pro zefektivnění práce).

Vyučuji osobně, distančně - Skype, Team Viewer, Google Meets.Fotky a certifikátyKontaktní formulář