Italština a čeština pro cizince na míru přesně pro Vás :)Eliška K.

Eliška K.
Účet ověřený:
italský jazyk, čeština pro cizince
Praha
Doučuje i přes skype / internet
450Kč - 500Kč za 60 minut

Ahoj,

jmenuji se Eliška a vedu jazykové kurzy italštiny a češtiny pro cizince. Mám zkušenosti s výukou studentů různých věkových kategorií a národnosti, a to jak ve skupinových, tak individuálních kurzech.

Baví mě učit studenty od jejich počátků, protože ráda vidím, jak se studentům dostává jazyk pod kůži. Nejdůležitější pro mě je, aby se student zvládl domluvit v běžných situacích, kladu proto důraz na konverzaci.

Pokud však máte v plánu jazykovou zkoušku, ráda Vám pomůžu s přípravou. Těší mě připravovat lekce studentům přímo na míru tak, aby hodiny byly pestré a dynamické. Budu se těšit na Vaši zprávu.


Hi There!

My name is Eliška,

I am a teacher of both Italian and Czech languages with experience in teaching students of all levels and various nationalities from all over the world.
Teaching both within company grounds and in the classroom I always emphasize that lessons should be an enjoyable experience. For you I can create a special lesson plan that caters to your needs, interests and level of experience.

Whether you need to prepare for exams or you would like to learn more on your verbal skills I am here to help.

We can learn practically outdoors whist shopping or going for a walk, or we can meet online via Skype or Zoom, the choice is yours!

Looking forward to hearing from you!Kontaktní formulář