doučování angličtiny a hudební výchovy zábavnou formouNoemi J.

Noemi J.
Účet ověřený:
angličtina, hra na klavír, zpěv, kytara, angličtina - zš, anglický jazyk a literatura, angličtina - konverzace, angličtina - začátečník
Praha
Doučuje i přes skype / internet
1 odučená lekce
300Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
90% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi
Ohodnotil 1 student

První seznamovací hodina zdarma:)
Jsem rodilá mluvčí anglického jazyka. Výborně pomohu s konverzací, ale i se vším jiným. Studuji na Karlově univerzitě angličtinu a hudební výchovu se zaměřením na vzdělávání. Baví mě učit a pomáhat lidem rozumět věcem, které mám já sama velmi ráda. Na mých studentech je vždy rapidně vidět pokrok.
Od čtyř let se věnuji hudbě. Klavír, zpěv, kytara. Nespočet hodin jsem strávila studiem těchto oborů. Působím i v kapelách. Naučím klasiku, pop, jazz, rock, folk...co budete chtít.

Nabízím zábavné a kvalitní doučování s pozitivním přístupem. S učením mám již mnoho zkušeností. Mám skvělé vztahy se studenty. Na hodinách se mnoho nasmějeme. Také ráda jezdím jako vedoucí na dětské tábory tudíž umím pracovat nejen s dospělými, ale i s dětmi.

Pokud budete mít hodiny se mnou, neuděláte chybu.
Neváhejte se ozvat:)
Hezký den a děkuji za přečtení,
NoemiReference

Klára Z. Klára Z.
1 odučená lekce

Doporučuji! Lektorka je velmi ochotná a naučí hodně. - 14. 2. 2021

Mariana S. Mariana S.
0 odučených lekcí

Jsme se synem velmi spokojeni, protoze diky doucovani si zlepsil znamky z anglictiny a take hrave zvladnul maturitu. Pritom mu predtim hrozilo propadnuti. Syn byl po vyuce v dobre nalade diky milemu pristupu slecny Noemi a mel motivaci se i doma vice pripravovat. Uz ani nema problemy s konverzaci a casto pres skype hraje s cizinci pocitacove hry a mluvi spolu v aj, coz se driv stydel delat. Dekujeme, Mariana, Vasek... - 12. 2. 2021Kontaktní formulář