Doučování matematiky, českého jazyka a profesionálního foceníAlžběta H.

Alžběta H.
Účet ověřený:
matematika, matematika - zš, český jazyk, čeština - zš, čeština, fotografie
Týnec nad Sázavou, Přes internet
Doučuje i přes skype / internet

Jestli máš, nebo někdo ze tvých známých má zájem o doučování, nebo o focení, nebo se chce naučit fotit, dejte mi jen vědět!!
Jmenuji se Betty, jsem žákyní 9. ročníku základní školy. Přijatá na Střední průmyslovou školu sdělovací techniky Pánská v Praze v oboru film a televizní tvorba.
Vysvědčení jsem nikdy neměla horší než 3 dvojky. Nyní v 9. třídě jsem měla pouze 1 dvojku z přírodopisu.
Učitelé, a všichni co mě znají o mně prohlašují, že jsem geniální na složité výpočty, příklady a rozumím výborně číslům, gramatika ani český jazyk a matematika celkově není o nic horší než výborná.
Baví mě fotit, natáčet filmy, sportovat a ráda pomůžu těm, kteří to potřebují.
Začínám učit zájemce, kteří chtějí umět hezky a originálně fotit. V rámci studia u mě odpovím na jakékoliv otázky a budu se snažit vyhovět a vzájemně si porozumět. Naučím zájemce, jak vybrat perfektní místo pro portréty, focení krajiny a podob. Budu se snažit vysvětlit vše, co by měl fotograf pro základ umět.
Sama také poskytuji focení za dobré ceny. Hlavně portréty, ale jsem schopná fotit i rodinné foto zejména v přírodě nebo v zajímavých místech. Focení párů, sourozenců a podob. Stačí se domluvit.
Jestli máš, nebo někdo ze tvých známých má zájem o doučování, nebo o focení, nebo se chce naučit fotit, dejte mi jen vědět!!Kontaktní formulář