Hledáš někoho, kdo ti pomůže připravit se na přijímačky na medicínu nebo na střední?Martina P.

Martina P.
Účet ověřený:
chemie - sš, chemie - zš, biologie - sš, biologie - zš, matematika - zš, pomoc s přípravou na přijímací zkoušky a maturitu, přijímačky na medicínu, fyzika - zš
Hradec Králové, Praha
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
100% zodpovězených zpráv
3h průměrná rychlost odpovědi

Momentálně mám plno a nové studenty nepřijímám!🙂

Ahoj! Jmenuji se Martina a jsem studentkou zubního lékařství na 1. lékařské fakultě v Praze.
Na "zubní" jsem se chtěla dostat snad od dětství, proto jsem přípravě věnovala mnoho času a vypracovala si materiály, které mě na mou vysněnou školu dostaly. Ráda se o všechno podělím, proto nabízím doučování k maturitě z chemie, biologie a ze stejných předmětů a fyziky i přípravu na přijímací zkoušky.
Doufám, že pomohu i tobě dosáhnout svého cíle! :-)

Dále nabízím doučování z matematiky a případně češtiny (nejen) pro přípravu na přijímací zkoušky na střední školu. Doučovala jsem již v loňském roce a mám nyní radost z úspěchů u přijímaček svých "studentů/kamarádů", nyní už žáků gymnázií.

Vzhledem k současné situaci doučuji pouze online, ale nemějte strach, že by byla výuka o něco ochuzená, naopak! Na každou hodinu připravuji prezentace, které dávám k dispozici a samozřejmě celou dobu konverzujeme, zda je daná látka jasná.

Těším se na spolupráci! :)Reference

Sára Sára
0 odučených lekcí

Učila jsem se s Marťou na přijímací zkoušky na sš a dostala jsem se díky ní na gymnázium. Marťa je milá, ochotná a hlavně vše skvěle vysvětlí, určitě doporučuji! - 9. 3. 2021Kontaktní formulář