Doučování pro základní školy a jazykové kurzy za skvělou cenu! Se mnou není učení nudaLinda H.

Linda H.
Účet ověřený:
matematika - zš, čeština - zš, francouzský jazyk, německý jazyk, chemie - zš, prvouka, přírodověda, biologie - zš, dějepis - sš, zeměpis
Brno
Doučuje i přes skype / internet
38 odučených lekcí
200Kč - 260Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi
Ohodnotili 3 studenti

MOMENÁTLNĚ NEPŘIJÍMÁM NOVÉ STUDENTY

Dobrý den!

Jmenuji se Linda Honsová a jsem studentka osmileté sekce brněnského gymnázia Matyáše Lercha, která touží se v budoucnosti stát učitelkou.

Baví mě jazyky, učím se anglicky, francouzsky, německy a španělsky. Z francouzštiny jsem dosáhla úrovně B1, kterou mám potvrzenou mezinárodní zkouškou DELF B1. Z němčiny mám potvrzenou úroveň zkouškou ÖSD Zertifikat B1. Pravidelně se s úspěchy účastním matematických a chemických olympiád. Ve svém volném čase se věnuji hře na příčnou flétnu a hraju divadlo ve francouzštině. Své zkušenosti získávám také z pobytů na letních jazykově zaměřených táborech.

Doučuji především žáky základních škol, ale u jazyků se nebráním ani starším studentům.

Připravuji žáky na přijímací zkoušky na čtyřletá a víceletá gymnázia.

Do všeho, co dělám, se snažím dát maximum, a stejně je tomu tak i u doučování. Na každou hodinu nachystám online cvičení nebo pracovní list pro zpestření hodiny. Do svých jazykových lekcí zapojuji práci s písničkami, výuková videa a interaktivní cvičení a hry. Je pro mě důležité, aby byla hodina pestrá a zábavná, ale zároveň užitečná. Vždy se snažím vyhovět individuálním potřebám studenta.

Na dotazy a poptávky odpovídám ještě ten den, kdy mi napíšete.

Doučuji především online, ale po domluvě se nebráním ani prezenčnímu doučování žáků na prvním stupni základních škol v Brně u žáka doma s příplatkem na dopravu.

Cena doučování:
60 minut: 200 Kč (prezenčně: 260 Kč)
90 minut: 270 Kč (prezenčně: 320 Kč)

MOMENTÁLNĚ NEPŘIJÍMÁM NOVÉ STUDENTYFotky a certifikátyKontaktní formulář