Výuka angličtiny po SkypeLukas K.

Lukas Kopacek
Účet ověřený:
angličtina
Brno, Zdar and Sazavou, Praha
Doučuje i přes skype / internet
400Kč - 600Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
15h průměrná rychlost odpovědi

-Jdeme rovnou do praxe. Mluvení od první hodiny
-Vyučuji americkou angličtinu
-Vše materiály odráží tak jak se rodilí skutečně vyjadřují a co je pro mě přirozené
-Hlavní důraz na mluvenou angličtinu
-Uzavírání mezery mezi tím jak se vyjadřujeme a jak se angličitna skutečně používá
-Detailní analýza vaší angličitny.
-Detailní oprava a vysvětlení vašich chyb v reálném čase- invaluable
-And all the good stuff that every lesson should contain and every student is looking for

Pro ty co hledají skutečné řešení, né quick fix, a myslí to vážně nabízím 30- minutovou diagnostiku vaší angličtiny zdarma.Reference

Touto cestou bych rád poděkoval Lukášovi za jeho poskytnuté služby v rámci doučování anglického jazyka. Díky jeho zkušenostem a znalostem, které mi mohl předat, se moje angličtina výrazně zlepšila a to už během krátkého časového intervalu. Jeho hodiny byly přizpůsobeny mým potřebám a znalostem, a tak jsem mohl dosáhnout co nejlepšího výsledku. Takto nově nabyté znalosti jsem mohl použít okamžitě v běžném životě.

Pavel Š. - 13. 7. 2015

Lukáš dokáže opravdu nakopnout do angličtiny, jeho osobitý styl výuky mi vyhovuje a zároveň inspiruje k další aktivitě, nejenom v angličtině. Díky němu jsem šla ke zkouškám FCE s pocitem, že to zvládnu. Když mám příležitost bavit se s cizinci, jsem si daleko jistější v tom, co říkám a jak to říkám. Vřele doporučuji všem, co se chtějí dostat blíže k reálné angličtině, ne jenom té učebnicové.

Veronika M. - 13. 7. 2015

Doučování z angličtiny jsem vyhledával za účelem úspěšného složení maturitní zkoušky. V minulosti už jsem absolvoval dva skupinové kurzy, ale tentokrát jsem chtěl osobní přístup. V porovnání se skupinovými kurzy mi soukromé lekce přišly více kreativnější, prospěšnější a byl jsem nucen dávat neustále pozor, neboť nikdo jiný za mě nemluvil. Osobně, až budu vyhledávat příští doučování angličtiny, vrátím se za Kopim.

Petr J. - 12. 7. 2015

Vždy jsem si chtěl rozšířit znalost angličtiny, ale nechtěl jsem docházet na klasické lekce, proto jsem zvolil "Kopiho,, jeho metody a osobní přístup jsou daleko účinnější než normální skupinové kurzy, vše vám dopodrobna vysvětlí, naučí vás angličtinu jakou se doopravdy mluví a navíc si užijete spoustu zábavy.

Martin R. - 12. 7. 2015

Ve škole jsem se učil jenom němčinu. Jelikož si sestra vzala angličana, německy jsem si s ním neporozuměl. Proto jsem poprosil Lukáše, aby mi pomohl. Od začátku na sobě vidím velké pokroky. Na Lukášovi si vážím jeho přístupu k výuce, i jeho velké časové flexibility. Není problém si s ním domluvit hodinu o i víkendech.

Jakub J. - 12. 7. 2015

Kopi vyloženě nakopl mojí angličtinu.Je to skvělý lektor, který dokáže člověka pořádně namotivovat. Kopiho lekce mě vždy dají přesně to co potřebuji a vždy odcházím se skvělým pocitem, že jsem se zase něco přiučil a posunul o kousek vpřed. Děkuji a doporučuji.

Lukáš V. - 12. 7. 2015

Nikdy jsem si nemyslel, že by hodiny angličtiny mohly být tak zábavné a zároveň efektivní. „Kopiho“ lekce mi dávají přesně to, co potřebuji, a pomohly mi k výraznému zlepšení.

Tomáš K. - 12. 7. 2015

Po nástupu do zaměstnání jsem měl těžkou hlavu s mojí znalostí anglického jazyka. Nějaké základy jsem měl, ale k vykonávání mé práce mi to nestačilo. Proto jsem začal hledat doučování angličtiny. Narazil jsem na Lukáše, který nabízí doučování zábavnou formou a tak jsem neváhal a oslovil jsem ho. Po čase na sobě vidím zlepšení a to jen díky Lukášovi. Výuka anglického jazyka je jako běh na dlouhou trať, ale jak říká Lukáš: „ Neboj ,společně to zvládneme “. Za doučování mu děkuji a mohu jen vřele doporučit.

Jan D. - 12. 7. 2015


Kontaktní formulářNapsat referenci