Doučování angličtiny podle představ studenta přesně, jak bude chtít



Johan C.

Johan C.
Účet ověřený:




anglický jazyk
Hradec Králové
Doučuje i přes skype / internet

Dobrý den,

jmenuji se Johan Cestr a s angličtinou pracuji každý den, 5 let se na profesionální úrovni živím překlady na pomezí mnoha oborů z angličtiny do češtiny a obráceně, od roku 2014 jsem strávil ve Velké Británii v různých lokalitách u rodilých mluvčích celkem 2 měsíce a ve volném čase se věnuji téměř 10 let anglické literární tvorbě.
Pokud byste měl/a zájem, můžeme se domluvit na zkušební doučovací hodině na 30 min. Pokud se Vám bude hodina líbit, můžeme se domluvit na pravidelném termínu a pokračovat tak klasicky každý týden formou vyučovacích hodin (jedna hodina na 45 min).
V případě doučování dvakrát nebo vícekrát týdně není problém.
K žákům/studentům přistupuji individuálně podle míry jejich dosavadních znalostí, zaměříme se na to v čem se potřebují zdokonalit a/nebo co se od základů naučit. Přizpůsobím se podle specifických nároků, hodina bude vypadat, jak si přeje sám student. To zahrnuje například učení/opakování gramatiky, slovíček, frází, jednotlivých témat, cvičení v mluvení, komunikaci, odpovídání, pokládání otázek, psaní, čtení, popisování obrázků. Studentům neřeknu jen, co se od nich bude vyžadovat ve škole nebo při zkoušce, ale zaměříme se i na to, s čím se reálně setkají v praxi a co se jim například bude hodit v cizí zemi. Náplň výuky tedy přizpůsobím čistě podle Vás a co budete nebo nebudete chtít.
Budu se těšit a rád Vám pomohu podle Vašich konkrétních potřeb!



Kontaktní formulář