Jaroslav D.

Jaroslav Drga
Účet ověřený:
 matematika, makroekonomie, mikroekonomie, strategie a řízení podnikového IT, ITIL, finanční management
  Praha
  400Kč - 500Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  30% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

VŠ vzdělání v oboru ekonomie, nadšení pro matematiku a vzdělávání všeobecně. Ph.D. student v oblasti IT. Absolvoval jsem profesionální kurzy pro učitele a přednášející. Zkušenosti již 10let. Možnost dlouhodobé spolupráce během semestru nebo krátkodobé přípravy na zkoušky. Formu výuky velmi vhodně přizpůsobuji požadavkům studentů díky základům psychologie. Místo výuky podle dohody.Reference

Je to vynikající učitel, lektor. V daných oborech má opravdu přehled, používá hodně praktických příkladů pro lepší pochopení. Příjemný člověk. Jsem rád, že jsem si na doučování vybral právě jeho!

Tomáš B. - 4. 4. 2016

Tohoto učitele mohu vřele doporučit. V matematice mi velice pomohl a připravil na úspěšné absolvování zkoušky na vysoké škole. Jeho znalosti v oboru ekonomie mě také pomohly k úspěšnému složení náročné zkoušky. Díky jeho trpělivosti a chápavému přístupu jsem vše zvládla v rozumném čase a na první pokus.

Simona - 23. 9. 2015

Pan lektor Jaroslav Drga je ten koho bychom všem chtěli doporučit.Naši vnučku výborně připravil ke zkouškám z matematiky. Ač mladý, je velice zodpovědný a vždy připraven. S žákem má velkou trpělivost a snaží se co nejvíce naučit. Moc mu za vše děkujeme. Víchová.

Hana V. - 2. 9. 2015

Jarda mi velmi pomohl při přípravě na reparát. Vše vysvětloval jednoduše a hlavně srozumitelně. Velmi často používá také příklady z praxe, které mi pomohly. Díky němu jsem reparát bezproblémů udělala. Děkuji!

Eliška Š. - 2. 9. 2015


Kontaktní formulář


Napsat referenci