English is fun :)Monika S.

Monika Suchardova
Účet ověřený:
angličtina, anglický jazyk, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu
Praha 10, 100 00
Doučuje i přes skype / internet
390Kč - 410Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
doučuje i skupiny
30% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Hello,

my name is Monika. I just came back from Bath, UK, where I lived, studied (creative writing) and worked. I also volunteered as a teacher in the USA. I am a certified English teacher (TEFL). I like to teach English differently (playing games, a lot of speaking, practicing grammar in a fun way). The same way little kids are taught a language. I also understand the importance to speak the language, I help my students to find some confidence to use what they learn.

I like to teach bigger groups as well as one on one lessons. :)

Please do not hesitate to contact me. I look forward to hearing from you.

Monika
_____________________________________________________
Dobrý den,

jmenuji se Monika a právě jsem se vrátila z Bath, UK, kde jsem žila, studovala (kreativní psaní) a pracovala. Za tento školní rok jsem také stihla učit jako dobrovolník v USA, Rochester, NY. Jsem kvalifikovaná lektorka AJ (TEFL). Ráda ale učím angličtinu jinak, věřím, že by jsme se měli učit jazyk stejně, jako se ho učí malé děti, formou hry, mluvit, používat, co jsme se naučili. Samozřejmě Vás naučím gramatiku, ale tak aby jste ji byli schopni použít a v zahraničí se domluvit.

Ráda učím skupinky i jednotlivce. Těším se na Vaši zprávu.

MonikaKontaktní formulářNapsat referenci