Individuální výuka angličtiny a češtiny pro cizince - Brno, Líšeň/SkypeAndrea P.

Andrea Procházková
Účet ověřený:
anglický jazyk, angličtina, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - státní zkouška, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - business
Brno, 62800
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

http://www.englishefficiently.com/
https://www.learnczechbrno.com/

rezervační systém + volné lekce: https://learnenglishandczech.as.me/schedule.php

Jsem certifikovaný lektor anglického jazyka (CELTA). Výuce AJ se plně věnuji již 8 let a velice dbám na individuální přístup a potřeby každého klienta.
Studenty připravuji na zkoušky - maturitu, přijímačky, Cambridge KET, PET, FCE a CAE. Zaměřuji se jak na obecnou znalost jazyka, využívanou zejména při socializaci a cestování, tak na angličtinu pro specifické potřeby (obchodní AJ, AJ pro lékaře, piloty, atd).
V hodinách se věnuji všem čtyřem oblastem - zvládnutí gramatiky, zlepšení poslechu a porozumění, správnému psaní konkrétních typů textů a samozřejmě dokonalé konverzaci. Se studenty pracuji na odbourávání strachu z mluveného jazyka a zároveň se snažím co nejvíce jim učení ulehčit doporučováním různých technik učení.

I also teach Czech for foreigners: https://www.learnczechbrno.com/

Praxe:
- 7 let zkušenosti se soukromou výukou
- spolupráce s jazykovými školami International House, Cloverleaf a Metis
- firemní výuka v ČEZ Dukovany a Dachser

Vzdělání:
- Cambridge CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
- Teaching Younger Learners and Teens
- kurz Teaching for Success
- Anglický jazyk a literatura na Masarykově univerzitě
- certifikát CAE - úroveň C1
- Evropská hospodářská, správní a kulturní studia na Masarykově univerzitě

Pro urychlení domluvy do zprávy prosím uveďte: o jakou výuku máte zájem (obecná AJ/konverzace/příprava na zkoušku, maturitu,...), Vaši přibližnou úroveň, popř. učebnici, ze které jste naposledy vycházeli, Vaše časové možnosti.

Výuka probíhá v Brně - Líšni či přes SKYPE.

http://www.englishefficiently.com/
https://www.learnczechbrno.com/

rezervační systém + volné lekce: https://learnenglishandczech.as.me/schedule.phpReference

Doučování s Andreou je super. Ve škole mě angličtina nebaví, ale s ní je každá hodina zajímavá a zábavná. Vždy vymyslí něco jak tu hodinu zpestřit a hlavně vše dobře vysvětlí. Má také připravené i různé papíry s gramatikou a procvičováním, které si můžete odnést. Určitě ji všem doporučuji.

Klára M. - 11. 7. 2018

S Andrejkou jsem byla velmi spokojená. Vždy měla perfektně připravenou hodinu a když jsem něco náhle potřebovala, dokázala mi pomoct. Je skvělá a mohu jen doporučit.

Tereza O. - 8. 7. 2018

Pokud hledáte lektora, který vás posune v angličtině a navíc vám sedne i osobnostně, mohu jen doporučit!! Než jsem začala k Andrejce chodit na angličtinu, byla jsem stále jen věčný začátečník. Což se změnilo po našich společných hodinách, kde mě tato empatická a důsledná lektorka vedla krok za krokem. Dokážu nyní daleko lépe rozumět a číst a především se nebojím mluvit a těším se na každou hodinu, která je pestrá, má koncepci a především mě posouvá, což jsem si už nejednou ověřila na svých zahraničních cestách.

Andrea V. - 3. 7. 2018

Vrelo odporucam! Ti, ktori sa chcu zlepsit v anglictine, naucit sa nove veci, oprasit si vedomosti a ujasnit si ich, ci maju problem komunikovat v anglictine, by nemali vahat a prihlasit sa. Sposob ucenia je super i ked som si ho zo zaciatku vobec nevedel predstavit ako to bude fungovat - ale verte funguje to! Clovek sa nenarocnym ba priam primitivnym nauci slovnu zasobu, gramatiku, odbura paniku z komunikacie v cudzom jazyku a okrem toho si uzije kopec zabavy pri vytvarani viet. Absolvoval som cca 10 mesiacov vyucby a som nadmieru spokojny, uz po par dnoch som pocitil zlepsenie a tiez vacsiu istotu. Uz vtedy som vedel ze to nebola moja posledna hodina. Pred tym som problem mal, ale dnes uz ho nemam a nerobi mi problem odpovedat v anglictine, ak ma niekto zastavi napr. na ulici atd... Thank you so much Andrejka... :)

Stanislav P. - 1. 7. 2018

Ráda bych slečnu Andreu doporučila všem, kdo se chtějí se svojí angličtinou "pohnout" z místa a zdokonalit v tomto směru svoji jazykovou vybavenost. Jako věčnému začátečníkovi, který neustále přešlapuje na místě mi výuka u slečny Andrei pomáhá dělat pokroky. Jde hlavně o styl výuky, kdy je mi konečně po letech vše srozumitelně vysvětleno a kdy dokonce nemám obavu a problém mluvit v anglickém jazyce, byť s chybami, ale díky tomu se po krůčcích posouvat dál. Jako lektorka je slečna Andrea jedna z těch nejlepších, které mi s doučováním aj pomáhaly a určitě ji všem doporučuji.

Petra S. - 13. 4. 2016

S angličtinou jsem měla veliké potíže, nemohla jsem poskládat větu. Ale kvůli Andrejce, která má pochopení, jsem se dokázala z velké části naučit jazyk. Její hodiny mě baví, vždy vymyslí nějaké zpestření hodiny. Nemám k tomu, tak negativní postoj, který jsem dříve měla.

Ilona M. - 7. 4. 2016

Andrejka je výborná doučovatelka. Navštěvuji její kurzy doučování už delší dobu a nemohu si stěžovat. Na hodiny je vždy připravená, má výbroně zpracovanou gramatiku a potřebné materiály pro Vás a ty Vám vždy dá. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.

Adriana K. - 7. 4. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci