Šárka L.

Šárka Lukešová
Účet ověřený:
 angličtina, anglický jazyk, maturita, anglický jazyk - certifikáty, angličtina - konverzace
  Uherský Brod, Praha, Brno, Uherské Hradiště, Zlín
  300Kč - 310Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  70% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Potřebujete pomoct s anglickou konverzací a gramatikou? Bojíte se maturity nebo mezinárodního certifikátu? Pak jsem tady právě pro Vás. Nabízím výuku pro děti i dospělé, jednotlivce i skupiny. Pokud nebydlíte blízko mě, nevadí. Výuku zvládneme přes Skype. S výukou mám čtyřletou zkušenost, absolvovala jsem kurzy v Anglii i USA a jsem držitelkou mezinárodního certifikátu.
Don't wait and let's get it!
Letní akce: Přemýšlíte nad tím, že byste mé hodiny rádi vyzkoušeli? Nyní můžete a ještě k tomu úplně zadarmo! Máte známého, který by měl o výuku angličtiny také zájem?Reference

Šárku mohu jako doučovatelku jen doporučit. Každé doučování bylo naprosto perfektní.

Michaela D. - 22. 9. 2017

Velmi milá a spolehlivá slečna s vysokou úrovní angličtiny. Určitě ji všem doporučuji.

Monika Z. - 23. 9. 2016

Šárka je úžasná učitelka. Na každou hodinu je perfektně připravená. Její výuka obsahuje konverzaci, poslech i gramatiku. Každou novou věc procvičuje velmi příjemnou, nenásilnou a hravou formou. Její hodiny mě opravdu baví. :-)

VerZah - 21. 9. 2016

Se slečnou jsem víc než spokojená, všechno umí skvěle vysvětlit a její hodiny výuky jsou velice viditelné na výsledcích! Všem doporučuji. :)

Eliška Š. - 20. 9. 2016

Na každou hodinu se těším a náramně si ji užívám. Vždy je možnost operativně změnit hodinu výuky a není problém s komunikací. Všem doporučuji.

Petr P. - 20. 9. 2016

Vřele doporučuju! skvělá příprava k maturitě. Pul roku důsledné přípravy a z škaredé 4 byla krásná 2 u maturity! Super ! (y)

Petr T. - 25. 6. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci