Vivien M.

Vivien Mikle
Účet ověřený:
anglický jazyk
Brno, 61200
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
100% zodpovězených zpráv
8h průměrná rýchlost odpovědi

Som študentkou VUT v Brne. Síce sa angličtinu učím už od mala, stále sa snažím zdokonalovať a rozvíjať moje vedomosti. Mám za sebou pár kurzov, ročný študijný pobyt v USA, štúdium vo Fínsku a úspešne som absolvovala skúšku Cambridge ESOL - CAE. Doučujem deti základných škôl, žiakov pripravujúcich sa na maturitu, vysokoškolákov a ostatných záujemcov, ktorí sa chcú zlepšiť v angličtine. Doučovanie ma baví, stále sa pri tom učím aj ja a teším sa z úspechov mojich študentov.
Feel free to contact me :-)Reference

Pro mě ta nejlepší učitelka angličtiny. Vše dobře vysvětlí, spoustu materiálů k dispozici i úkolů na doma, takže nevyjdete ze cviku. Doporučuji! :)

Adriena K. - 10. 12. 2018

S Vivien je doučování příjemně strávenou hodinou. Oceňuji zodpovědný přístup v podobě dochvilnosti a pokaždé dobře připravených materiálů. Hodiny také dokáže přizpůsobit dle potřeb a požadavků a snaží se vždy vyjít maximálně vstříc. A její trpělivost je nekonečná :). Upřímně doporučuji! :)

Kateřina H. - 25. 4. 2018

Jsem nesmírně rád, že moje volba doučování vedla právě k Vivien. Velice si na ni vážím jejich zkušeností, profesionálního a zodpovědného přístupu. Důkladná příprava, srozumitelný výklad a ochota cokoliv podrobně vysvětlit je pro ni samozřejmostí. Vřele doporučuji :)

Rostislav K. - 20. 4. 2018

S Vivien mám pravidelné hodiny konverzácie. S hodinami som veľmi spokojná. Vivien je trpezlivá a s ochotou vysvetlí alebo zopakuje, čomu nerozumiem. Na hodiny chodí stále pripravená a taktiež mi na každú hodinu donesie nejaké cvičenia, ktoré si môžem robiť počas týždňa. Vrelo odporúčam!

Monika L. - 24. 3. 2018

S doučováním sem naprosto spokojená. Vše dokáže velmi dobře vysvětlit. Když něco nechápu, znovu vše zopakuje. Na každou lekci je vždy připravena. Všem doporučuji :)

Aneta P. - 21. 3. 2018

Spokojenost. Vždy připravena a včas:)

Martin H. - 16. 3. 2018

Oceňujem zodpovedný, proaktívny prístup a prípravu na každú hodinu. Odporúčam všetkým :)

Lucia Š. - 30. 4. 2016

Naprostá spokojenost se vším, lepší doučující si nemůžu ani přát.

Anna O. - 28. 4. 2016

Bez reakce na můj dotaz o spolupráci.

Jakub H. - 11. 12. 2015

Musím uznať, že lepšiu učiteľku angličtiny som ešte nestretol, vysvetlila, zopakovala, zotrvala s nervami a zlomila vo mne nevedomosť angličtiny :-)

Kubikplay456 - 23. 8. 2015


Kontaktní formulář


Napsat referenci