Damian M.

Damian Marcel Vlašič
Účet ověřený:
španělština, španělština - začátečník, španělský jazyk - pokročilý, španělský jazyk - státní zkouška
Praha, Kladno, Benešov u Prahy, Klánovice, Beroun
Doučuje i přes skype / internet
100% zodpovězených zpráv
22h průměrná rýchlost odpovědi

Vystudoval jsem magisterské studium, obor režisér, na filmové škole v Buenos Aires v Argentině. Přijel jsem do Evropy v roce 2001. Žil jsem v Polsku,Španělsku a v polovině roku 2003 jsem přijel do Prahy. Od roku 2004 jsem působil jako lektor španělštiny na různých jazykových školách a studiích, ale také jako soukromý lektor. Od roku 2010 jsem založil první blog o španělském jazyce v České republice, ve kterém má každý student vstup zdarma.

Nabízím doučováni španělštiny. Mám desetiletou praxi ve vyučováni studentů všech úrovni pokročilosti. Mluvím český a pracuji s českými i španělskými učebnicemi, nový ipad a vlastní materiály, které dám studentovi po každé hodině. Lekce za 200 Kč!Reference

Damian je milý, ochotný a spolehlivý. Od listopadu 2018 dochází pravidelně jednou týdně za mým 12letým synem, kterého na gymplu ŠJ moc nebavil. To se ale změnilo a na hodiny se těší, především na ty s Damianem.

Sylva N. - 17. 1. 2019

Damian je velmi vstřícný, milý, měl připraveno mnoho materiálů. Mluví velmi dobře česky a to je velká výhoda ve výuce. Na hodiny za mnou jezdí domů, je spolehlivý a s hodinami jsem spokojena.

Alice U. - 16. 11. 2015


Kontaktní formulářNapsat referenci