Angličtina a klavír v centru Brna / Private English and piano lessons in center of BrnoJarka M.

Jarka Marčeková
Účet ověřený:
angličtina, anglický jazyk, hra na klavír
Brno - město, 60200
350Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
2h průměrná rýchlost odpovědi

Upozornění - s korekturami a překlady textů se na mě stále můžete obrátit, ale nové studenty už kvůli blížícímu se odchodu na mateřskou nepřijímám. Děkuji za pochopení.

- doučuji již 5 let, mám magisterské státnice z angličtiny na Pdf MU, nyní pokračuji v doktorském studiu na FSS MU
- nabízím doučování angličtiny buď v mé kanceláři přímo v centru Brna (Sukova 49/4)
- učím živnost, mohu Vám tedy vystavit fakturu
- pro zájemce nabízím také výuku hry na klavír - opět v mé kanceláři (11 let hry na klavír na ZUŠ, magisterské státnice z hudební výchovy)
- učím PO - ČT, v rozmezí 9-12, 14-18. Pokud pracujete na směny, můžeme vám domluvit flexibilní rozvrh.

Těším se na naši případnou spolupráci!
__

- I've been giving private English lessons for 5 years, I took a master's degree in English language for Education at Masaryk University, now I'm studying for Ph.D.
- I offer private lessons in my office in center of Brno (Sukova 49/4)
- as a freelance tutor, I can issue an invoice for you
- I also offer private piano lessons in my office (11 years of playing the piano at music school, master's degree in Music at MU)
- I teach MON - THU 9-12, 2pm-6pm. If you work on shifts, we can arrange flexible schedule for you.

Looking forward to our first meeting!Reference

I studied piano with Jarka for a few months in Brno, it was such a good experience, I learnt a lot of things! She is a very good teacher, very kind and very patient, she explains very well, I really recommend her:)

Arialys T. - 10. 7. 2019

S Jarkou jsem absolvoval rok individuální výuky angličtiny a určitě doporučuji. Kladné recenze, podle kterých jsem si lektorku vybíral, můžu jen potvrdit. Jarka je výborná učitelka i osobnost, výuka je kvalitní a zábavná. Velká spokojenost, díky! :)

Karel V. - 25. 4. 2019

Chodím k Jarce na hodiny klavíru a jako lektorku ji mohu všem vřele doporučit. Je trpělivá a důsledná, ocení i drobné pokroky a umí motivovat ke zlepšení, pokud něco zrovna nejde. Náročnější skladby vždy přizpůsobí mé úrovni a doporučuje mi i další méně známe skladby, já se tak učím hrát věci, které se mi skutečně líbí. Hodiny s Jarkou jsou zábavné, ale hrozně rychle utíkají. :-)

Anna K. - 28. 1. 2019

Paní učitelka učí naši dceru hrát na klavír už skoro dva roky a musím říct, že lepší paní učitelku jsme si nemohli přát. Dcera k ní chodí hrozně ráda, rozumí si spolu a je to pro ni opravdový aktivní odpočinek při kterém se jen tak mimochodem naučila krásně hrát na klavír :-) Komunikace s paní učitelkou je bezvadná. Celkově jsme moc rádi, že jsme si ji našli a vřele ji doporučujeme!

Eva M. - 27. 12. 2018

Jarka is one of the best English teachers I've met. Her lessons were fun and entertaining but also enriching and educational at the same time. I recommend Jarka for her great language skills and awesome leading of dialogs on almost every topic.

Jiri Z. - 23. 12. 2018

Na Jarku jsem se obrátila na základě pozitivních recenzí a opravdu nelituji. Potřebovala jsem doplnit základy a konverzovat kvůli pobytu v Anglii. Doučování mě pomohlo. AJ mě s Jarkou bavila a na každou hodinu jsem se těšila. Pokud se chcete učit angličtinu,Jarka je ta nejlepší volba!!

Tereza P. - 21. 9. 2018

Moc děkuji za doučování, díky Jarce jsem udělala maturitu a získala lepší známkové hodnocení o dva stupně. Velice přátelská, milá a skvělá atmosféra. Vřele doporučuji, ochota vysvětlit látku atd. Za mě velká spokojenost! :)

Natálie H. - 18. 9. 2018

S Jarkou Marčekovou jsem se spojila přibližně před rokem a mohu ji naprosto doporučit. Vybrala jsem si jí náhodně a byla jsem více než spokojená. Je velmi příjemná, milá a flexibilní. Angličtina mě díky ní začala i bavit. Je velmi dobrý pedagog a rozumí svému oboru. Na základě mých zkušeností mohu Jarku Marčekovou jen doporučit.

Karolína F. - 27. 7. 2018

S Jarkou jsem se poprvé spojila letos v lednu s tím, že potřebuji od února intenzivní měsíční kurz angličtiny, protože následně jsem se v březnu stěhovala do Prahy. Jarka byla velmi flexibilní a hned jsme našly společné termíny. Její lekce byly vždy přínosné a velmi se mi líbilo rozložení hodiny: 30 min probírání gramatiky a 30 minut komunikace - zde nejvíc oceňuji, že jsme neprobíraly nějaká témata, která by šla mimo mě, ale řešily jsme aktuální věci - mé stěhování, poslední dovolenou, rozečtené knihy apod. Jarka je skvělou lektorkou díky, které jsem si zase začala v angličtině věřit a dokonce jsem nakonec její lekce navštěvovala až do května a ráda si k lekci zaplatila i lístek na trase Praha-Brno a zpět. :) Takže doporučuji všemi deseti! :)

Iva H. - 6. 6. 2018

S Jarkou Kuncířovou jsem měla hodiny angličtiny 2 roky v rámci firemního benefitu a můžu ji bezvýhradně doporučit. Hodinu přizpůsobila flexibilně mým individuálním potřebám. Je to skvělá lektorka i úžasná osobnost jako taková, na hodinách nikdy není nuda a díky ní jsem se velmi výrazně zlepšila. Takže díky a všem doporučuji :-)

Barbora Š. - 10. 5. 2018

K Jarke som chodil na súkromne lekcie bezmála 2 roky. Najviac som si na našich lekciách cenil jej individuálni prístup a snahu ušiť mi lekcie na mieru je to naozaj skveli a snáď najlepší spôsob ako sa posunúť v angličtine. Myslím že nikdy som nemal angličtinu na úrovni ako ju mám teraz. Takže za mňa rozhodne dopočujem a ak si vyberiete Jarku určite nebudete ľutovať :)

Martin B. - 20. 2. 2018

Než jsem začala chodit k Jarce na doučování, myslela jsem si, že zkouškou z angličtiny neprojdu. Ale ona je prostě skvělá a dokázala to! Ještě jednou moc děkuji. Je velmi příjemná, vstřícná, motivující a trpělivá. Nemám jedinou výhradu. Všem mohu jedině doporučit!

Lucie D. - 16. 12. 2017

Paní magistru Kuncířovou jsem si vybral náhodně na základě inzerátu. Měl jsem velké štěstí. Získal jsem velmi kvalitní, precizní a příjemnou lektorku. Mohu vřele doporučit.

Prof.RNDr.Zdeněk C. - 15. 6. 2017

S angličtinou teprve začínám a měla jsem ohromné štěstí, že jsem narazila právě na Jarku. Je to úžasná, milá a trpělivá lektorka, na jejíž hodiny i domácí úkol se vždy těším. Protože pracuji, je skvělé, že se s Jarkou dá domluvit na čase, který vyhovuje nám oběma. Neměnila bych.

Jaroslava Ž. - 6. 6. 2017

Jarku jsem našla pomocí internetu, protože jsem potřebovala doučování z angličtiny a pořádnou přípravu na maturitu. Musím říct, že se mi s ní spolupracovalo velmi dobře. Taky jsem díky ní úspěšně odmaturovala. Je moc milá a pomohla mi úplně se vším, na co jsem si vzpomněla. Jsem jí moc vděčná a určitě bych ji doporučila každému, kdo potřebuje pomoct s angličtinou. Je to skvělá učitelka.

Monika H. - 11. 1. 2017

Angličtina s Jarkou pro mě znamenala výrazný posun ve schopnosti rozumět a mluvit anglicky. Byla to ale změna, která přicházela pomalu. Důvodem byl nízký počet hodin za měsíc i výpadky kvůli mé práci a následné vracení se zpět k probraným tématům. Díky její trpělivosti a systematickému opakování se nám nakonec podařilo přejít od doplňovacích cvičení ke konverzacím a od vět holých k rozvitým. Je to člověk, se kterým vás začne angličtina bavit a budete se na každou lekci těšit. Možná je to její přátelskou povahou nebo tím, že jí angličtina baví. Ale hlavně je to myslím tím, že má netajenou radost z vašich pokroků i zájem na vašem zdokonalování, s jakým jsem se dříve při podobných lekcích nesetkal.

František S. - 21. 10. 2016

S Jarkou jsem velmi spokojená. Jsme na začátku spolupráce a doufám, že časové možnosti nám umožní ve spolupráci pokračovat dlouhodobě.

Monika P. - 10. 9. 2016

Jarku Kuncířovou jsme si s kolegyní vybraly náhodou na základě inzerátu. A měly jsme obrovské štěstí - získaly jsme velmi příjemnou lektorku. Jarka je časově flexibilní, dokáže se přizpůsobit vašim potřebám a její hodiny jsou navíc i zábavné. Vězte, že se na hodiny angličtiny začnete zase těšit.

Jana H. - 2. 9. 2016

Mnohokrát děkuji za příjemné a zejména přínosné doučování angličtiny mé dcery (žákyně 5. třídy ZŠ). Přizpůsobivost látce probírané ve škole, vložení dalších podstatných informací, mnohdy i formou hry a zpěvu mou dceru vždy pozitivně motivovaly.

Hana K. - 2. 9. 2016

Paní Kuncířová je prostě úžasná! Mohu ji vřele doporučit každému, kdo preferuje doučování v pohodové přátelské atmosféře. Je to milý, vstřícný, pozitivně motivující, kvalitní pedagog, který perfektně ovládá svůj obor.

Markéta M. - 16. 8. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci