Jarka M.

Jarka Marčeková
Účet ověřený:
 angličtina, anglický jazyk, hra na klavír
 Brno - město
  300Kč - 310Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Speciální letní akce - nabízím letní kurzy v malých skupinkách za poloviční sazbu, tj. 150Kč/60min. Pro bližší informace mi prosím napište. Individuální lekce (za běžnou sazbu) jsou samozřejmě také možné.

- doučuji již 5 let, mám magisterské státnice z angličtiny na Pdf MU (úroveň C1), nyní pokračuji v doktorském studiu na FSS MU
- nabízím doučování angličtiny buď v mé kanceláři přímo v centru Brna (Sukova 49/4), nebo v případě více zájemců u Vás ve firmě
- učím na živnost, mohu Vám tedy vystavit fakturu (výhodnější např. pro firmy, které si pak mohou dát výuku do nákladů)
- možnost individuálních lekcí či výuky ve dvojicích nebo malých skupinkách
- pro zájemce nabízím také výuku hry na klavír - opět v mé kanceláři (11 let hry na klavír na ZUŠ, magisterské státnice z hudební výchovy)

Těším se na naši případnou spolupráci!Reference

S Jarkou jsem se poprvé spojila letos v lednu s tím, že potřebuji od února intenzivní měsíční kurz angličtiny, protože následně jsem se v březnu stěhovala do Prahy. Jarka byla velmi flexibilní a hned jsme našly společné termíny. Její lekce byly vždy přínosné a velmi se mi líbilo rozložení hodiny: 30 min probírání gramatiky a 30 minut komunikace - zde nejvíc oceňuji, že jsme neprobíraly nějaká témata, která by šla mimo mě, ale řešily jsme aktuální věci - mé stěhování, poslední dovolenou, rozečtené knihy apod. Jarka je skvělou lektorkou díky, které jsem si zase začala v angličtině věřit a dokonce jsem nakonec její lekce navštěvovala až do května a ráda si k lekci zaplatila i lístek na trase Praha-Brno a zpět. :) Takže doporučuji všemi deseti! :)

Iva H. - 6. 6. 2018

S Jarkou Kuncířovou jsem měla hodiny angličtiny 2 roky v rámci firemního benefitu a můžu ji bezvýhradně doporučit. Hodinu přizpůsobila flexibilně mým individuálním potřebám. Je to skvělá lektorka i úžasná osobnost jako taková, na hodinách nikdy není nuda a díky ní jsem se velmi výrazně zlepšila. Takže díky a všem doporučuji :-)

Barbora Š. - 10. 5. 2018

K Jarke som chodil na súkromne lekcie bezmála 2 roky. Najviac som si na našich lekciách cenil jej individuálni prístup a snahu ušiť mi lekcie na mieru je to naozaj skveli a snáď najlepší spôsob ako sa posunúť v angličtine. Myslím že nikdy som nemal angličtinu na úrovni ako ju mám teraz. Takže za mňa rozhodne dopočujem a ak si vyberiete Jarku určite nebudete ľutovať :)

Martin B. - 20. 2. 2018

Než jsem začala chodit k Jarce na doučování, myslela jsem si, že zkouškou z angličtiny neprojdu. Ale ona je prostě skvělá a dokázala to! Ještě jednou moc děkuji. Je velmi příjemná, vstřícná, motivující a trpělivá. Nemám jedinou výhradu. Všem mohu jedině doporučit!

Lucie D. - 16. 12. 2017

Paní magistru Kuncířovou jsem si vybral náhodně na základě inzerátu. Měl jsem velké štěstí. Získal jsem velmi kvalitní, precizní a příjemnou lektorku. Mohu vřele doporučit.

Prof.RNDr.Zdeněk C. - 15. 6. 2017

S angličtinou teprve začínám a měla jsem ohromné štěstí, že jsem narazila právě na Jarku. Je to úžasná, milá a trpělivá lektorka, na jejíž hodiny i domácí úkol se vždy těším. Protože pracuji, je skvělé, že se s Jarkou dá domluvit na čase, který vyhovuje nám oběma. Neměnila bych.

Jaroslava Ž. - 6. 6. 2017

Jarku jsem našla pomocí internetu, protože jsem potřebovala doučování z angličtiny a pořádnou přípravu na maturitu. Musím říct, že se mi s ní spolupracovalo velmi dobře. Taky jsem díky ní úspěšně odmaturovala. Je moc milá a pomohla mi úplně se vším, na co jsem si vzpomněla. Jsem jí moc vděčná a určitě bych ji doporučila každému, kdo potřebuje pomoct s angličtinou. Je to skvělá učitelka.

Monika H. - 11. 1. 2017

Angličtina s Jarkou pro mě znamenala výrazný posun ve schopnosti rozumět a mluvit anglicky. Byla to ale změna, která přicházela pomalu. Důvodem byl nízký počet hodin za měsíc i výpadky kvůli mé práci a následné vracení se zpět k probraným tématům. Díky její trpělivosti a systematickému opakování se nám nakonec podařilo přejít od doplňovacích cvičení ke konverzacím a od vět holých k rozvitým. Je to člověk, se kterým vás začne angličtina bavit a budete se na každou lekci těšit. Možná je to její přátelskou povahou nebo tím, že jí angličtina baví. Ale hlavně je to myslím tím, že má netajenou radost z vašich pokroků i zájem na vašem zdokonalování, s jakým jsem se dříve při podobných lekcích nesetkal.

František S. - 21. 10. 2016

S Jarkou jsem velmi spokojená. Jsme na začátku spolupráce a doufám, že časové možnosti nám umožní ve spolupráci pokračovat dlouhodobě.

Monika P. - 10. 9. 2016

Jarku Kuncířovou jsme si s kolegyní vybraly náhodou na základě inzerátu. A měly jsme obrovské štěstí - získaly jsme velmi příjemnou lektorku. Jarka je časově flexibilní, dokáže se přizpůsobit vašim potřebám a její hodiny jsou navíc i zábavné. Vězte, že se na hodiny angličtiny začnete zase těšit.

Jana H. - 2. 9. 2016

Mnohokrát děkuji za příjemné a zejména přínosné doučování angličtiny mé dcery (žákyně 5. třídy ZŠ). Přizpůsobivost látce probírané ve škole, vložení dalších podstatných informací, mnohdy i formou hry a zpěvu mou dceru vždy pozitivně motivovaly.

Hana K. - 2. 9. 2016

Paní Kuncířová je prostě úžasná! Mohu ji vřele doporučit každému, kdo preferuje doučování v pohodové přátelské atmosféře. Je to milý, vstřícný, pozitivně motivující, kvalitní pedagog, který perfektně ovládá svůj obor.

Markéta M. - 16. 8. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci