Tereza Č.

Tereza Č.

Odpovídá do 8 hod., na 50% zpráv
50% 8 hod
Od 100 Kč/hod

Tereza Č.

Zábavné doučování angličtiny a českého jazyka

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 100 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Popis

Ahoj, jsem Terka a je mi 19 let. Už od šesti let jsem se učila anglicky a nyní studuji i anglofonní studia na Metropolitní univerzitě, kde se dále rozvíjím. Z angličtiny jsem složila maturitu s maximálním počtem bodů a také mám certifikát prokazující mojí dosaženou úroveň. V angličtině nabízím i komunikaci, je to totiž asi jeden z nejlepších způsobů, jak se naučit jazyk dobře ovládat.

Dále miluji literaturu a Český jazyk, proto jsem se rozhodla tyto předměty doučovat. Samozřejmě z Českého jazyka mám také složenou maturitu s maximálním počtem bodů. V případě zájmu nabízím první zkušební hodinu se slevou pro jakýkoliv vybraný předmět.

Pro zájemce o Anglický jazyk - Doučování možné pro základní ale i střední školy či příprava k maturitě a i konverzace. Ráda pomůžu s úkoly do školy, k maturitě projdeme cvičné testy. Na konverzaci vás ráda naučím i hovorovou mluvu zábavnou formou. (jedno sezení/hodina je 60 minut) - 120 Kč.

Pro zájemce o Český jazyk - Doučuji jak základní školu, tak střední a i příprava na maturitu nebo přijímací řízení. Na příjímačky a k maturitě nabízím na hodině cvičné testy nebo i rozbory či povinnou četbu (po dohodě). (jedno sezení/hodina je 60 minut) - 120 Kč.

Fotky a certifikáty

Blogy (1)

Zamotaný jazyk aneb způsoby jak snadněji na učení

Učení je mučení Naučit se nový jazyk je ve své podstatě dovednost. Proto pokud se vám hned od začátku nedaří, nezoufejte. Prvotní neúspěchy mohou být demotivující, ale já jsem si pro vás připravila…

Zodpovězené otázky (4)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Tereza Č.

Která možnost je prosím správně?

1. The faster the teacher speaks in English ______. The fewer I understand The more attention must I pay The more attention have to I pay The less I understand

Tereza Č.

Kurzíva

Dobrý den, mám neumělecký text kde jsou termíny např. pejorativa a v závorce jsou příklady psaní kurzívou. Jakou funkci zde má kurzíva? pejorativa (blázniviny, škaredka, randabas), augmentativa (babizna), deminutiva (dědoušek, služtičky, hovádko)

Tereza Č.

Interpunkce

Dobrý den, zkontroloval by mi prosím někdo interpunkci v dvou krátkých básničkách které jsem složila. Nejsem si jistá zda mám správně čárky a tečky.

Tereza Č.

YOU KNOW a ANYWAY. Kdy používat..

Zdravím, měl bych 2 otázky.. V Anglii jsem se hodně setkal s frází ve větách "you know". Jaký má význam a kdy to mám ve větách dosadit? 2. otázka: Význam slova "anyway", Má to význam jako mimochodem?