Eva S.

Eva Skočdopolová
Účet ověřený:
 matematika, chemie - zš, chemie - sš, fyzika - zš, fyzika - sš, čeština - zš, anglický jazyk - začátečník
  praha
  120Kč - 320Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  11h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentkou jaderné chemie na FJFI CVUT, s doucovanim mám skvělé zkušenosti.
Ráda pomáhám a předávám své zkušenosti dál.
Cena, čas a místo je vždy na vzájemné dohodě, nebojte se mě kontaktovat rovnou i s finanční představou. Lekce u mě trvá 45, 60, 90 ale i 120 minut. Po domluvě je možné i vícehodinové. Vyuka vice studentu stejne urovne najednou je mozna! Těším se na další spokojené žákyReference

Pani Eva mi pomaha pouze s domacimi ukoly pres skype, vzdy vse pochopim a ve skole mam diky ni skvele znamky. Jejich sluzeb vyuzivam od zacatlu skolniho roku 2016/2017 a mohu jen dekovat. Adam

Adam S. - 21.03.2017

Velice mlada energická slecna, vsechno perfektne dceru naucila. Ceský jazyk, matematika nebo fyzika nebyl problém. Děkujeme

Panáčkova J. - 27.01.2017

U slečny Evy jsme vyuzili letního doučování, výuka probíhala 3 x týdne a byli jsme nesmírně spokojeni. Výuka českého jazyka, matematiky, fyziky i chemie proběhla na jedničku. Ještě jednou Evě děkujeme.

Lada S. - 10.09.2016

Napíši jen pár slov - milá, spolehlivá a hlavně skutečně naučí - moji dceru si získala okamžitě. Jsem neskutečně ráda, že jsem měla to štěstí a Evu jsem poznala. Touto cestou ještě jednou velké poděkování.

Renata T. - 23.06.2016

Slečnu Evu mohu jen a jen doporučit. Učila dceru v 5. třídě,kdy dcera chyběla z důvodu operace téměř 3.měsíce ve škole. Za pomocí Evy se dcera snadněji zapojila zpět do učiva. Je velice důsledná a dcera byla maximálně spokojená, určitě její služby opět využijeme, výsledky hovořily za vše. Eva nám vyšla vždy vstříc a komunikace byla na perfektní úrovni. Tímto jí chci ještě jednou poděkovat.

Nikol T. - 08.06.2016

Eva je skvělá, velice doporučuji. Jsem jedna z těch kterou doučuje. Doučovat mě začala v září 2015 a můj průměr ve škole se velice zlepšil a to až tak, že z matiky jsem měla v pololetí i teď na konci 9 za 2. Všechno skvěle vysvětlí, naučí a probere.

Lucie V. - 05.06.2016

Slečnu Evu S. mohu jen a jen doporučit. Spolehlivá, příjemná a hlavně syn se po pár hodinách doučování výrazně zlepšil v matematice i fyzice. Stoprocentní spokojenost.

Dana P. - 05.06.2016

Slečna velice milá a spolehlivá. Dceru vyucovala matematice a fyzice. Naprostá spokojenost, dcera se velmi zlepšila. Přestože doučování skončilo z naší strany z finančních důvodů, mohu slečnu jen a jen doporučit.

Vycpalkova - 12.04.2016

Velice spolehlivá paní, pokud k někomu nedochází tak má asi důvod. Děti ji mají velice rádi. Naučí a vysvětlí. Jsou vidět výsledky

Jana N. - 11.04.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci