Eva Z.

Eva Zahumenicka
Účet ověřený:
 matematika, chemie - zš, chemie - sš, fyzika - zš, fyzika - sš, čeština - zš, anglický jazyk - začátečník, zobcová flétna, francouzský jazyk - začátečník
  praha
  120Kč - 320Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  10% zodpovězených zpráv
  5h průměrná rýchlost odpovědi

Doučování je moje velká záliba, ráda pracují s dětmi a studenty, ale i s osobami starší než já.

Připravím na přijímací zkoušky, maturitu, testy, zápočty a mám zkušenost i s domácí výukou 5 dni v týdnu.

Cena není nikdy fixní pro každého, odvíjí se od okolností doučování, místa, pravidelnosti a spolehlivosti dané osoby.

Mezi mé záliby patří četba, hra na zobcovou fletnu- altovou i sopránovou, Španělku a procházky v přírodě.

Doučovat mohu matematiku, fyziku, chemii, český jazyk, základy jazyka francouzského, anglický jazyk 1.-6. třída, základy hry na zobcovou flétnu.

Doučuji i přes Skype obvykle ve večerních hodinách 17:00-19:00 a o víkendu.

Cena za hodiny na Skype je přirozené levnější než osobní setkání v Praze, ale raději se se svými studenty vídám osobně.

Těším se na další spokojeně studenty.

STORNO PODMÍNKY - 100% ceny doučováníReference

Připravenost a znalosti se cení. Dochvilnost taktéž, všechno toto má lektorka Eva. Doučovala mě k přijímacím zkouškám na VŠ. Když nebyl čas na osobní schůzku, tak byla ochotná i přes Skype. Ve dne v noci. Moc jí děkuji!

Alžběta K. - 9. 8. 2017

Pani Eva mi pomaha pouze s domacimi ukoly pres skype, vzdy vse pochopim a ve skole mam diky ni skvele znamky. Jejich sluzeb vyuzivam od zacatlu skolniho roku 2016/2017 a mohu jen dekovat. Adam

Adam S. - 21. 3. 2017

Velice mlada energická slecna, vsechno perfektne dceru naucila. Ceský jazyk, matematika nebo fyzika nebyl problém. Děkujeme

Panáčkova J. - 27. 1. 2017

U slečny Evy jsme vyuzili letního doučování, výuka probíhala 3 x týdne a byli jsme nesmírně spokojeni. Výuka českého jazyka, matematiky, fyziky i chemie proběhla na jedničku. Ještě jednou Evě děkujeme.

Lada S. - 10. 9. 2016

Napíši jen pár slov - milá, spolehlivá a hlavně skutečně naučí - moji dceru si získala okamžitě. Jsem neskutečně ráda, že jsem měla to štěstí a Evu jsem poznala. Touto cestou ještě jednou velké poděkování.

Renata T. - 23. 6. 2016

Slečnu Evu mohu jen a jen doporučit. Učila dceru v 5. třídě,kdy dcera chyběla z důvodu operace téměř 3.měsíce ve škole. Za pomocí Evy se dcera snadněji zapojila zpět do učiva. Je velice důsledná a dcera byla maximálně spokojená, určitě její služby opět využijeme, výsledky hovořily za vše. Eva nám vyšla vždy vstříc a komunikace byla na perfektní úrovni. Tímto jí chci ještě jednou poděkovat.

Nikol T. - 8. 6. 2016

Eva je skvělá, velice doporučuji. Jsem jedna z těch kterou doučuje. Doučovat mě začala v září 2015 a můj průměr ve škole se velice zlepšil a to až tak, že z matiky jsem měla v pololetí i teď na konci 9 za 2. Všechno skvěle vysvětlí, naučí a probere.

Lucie V. - 5. 6. 2016

Slečnu Evu S. mohu jen a jen doporučit. Spolehlivá, příjemná a hlavně syn se po pár hodinách doučování výrazně zlepšil v matematice i fyzice. Stoprocentní spokojenost.

Dana P. - 5. 6. 2016

Slečna velice milá a spolehlivá. Dceru vyucovala matematice a fyzice. Naprostá spokojenost, dcera se velmi zlepšila. Přestože doučování skončilo z naší strany z finančních důvodů, mohu slečnu jen a jen doporučit.

Vycpalkova - 12. 4. 2016

Velice spolehlivá paní, pokud k někomu nedochází tak má asi důvod. Děti ji mají velice rádi. Naučí a vysvětlí. Jsou vidět výsledky

Jana N. - 11. 4. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci