Eva S.

Eva Skočdopolová
Účet ověřený:
 matematika - zš, matematika - sš, fyzika - zš, čeština - zš, chemie nazvosloví, anglický jazyk - začátečník, chemie - zš, čtenářský deník
  praha
  150Kč - 340Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  20% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentkou, s doucovanim skvělé zkušenosti.
Ráda pomáhám a předávám své zkušenosti dál.
Cena, čas a místo je vždy na vzájemné dohodě, nebojte se mě kontaktovat rovnou i s finanční představou. Lekce u mě trvá 45, 60, 90 ale i 120 minut. Těším se na další spokojené žákyReference

U slečny Evy jsme vyuzili letního doučování, výuka probíhala 3 x týdne a byli jsme nesmírně spokojeni. Výuka českého jazyka, matematiky, fyziky i chemie proběhla na jedničku. Ještě jednou Evě děkujeme.

Lada Směšková - 10.09.2016

Napíši jen pár slov - milá, spolehlivá a hlavně skutečně naučí - moji dceru si získala okamžitě. Jsem neskutečně ráda, že jsem měla to štěstí a Evu jsem poznala. Touto cestou ještě jednou velké poděkování.

Renata Tůmová - 23.06.2016

Slečnu Evu mohu jen a jen doporučit. Učila dceru v 5. třídě,kdy dcera chyběla z důvodu operace téměř 3.měsíce ve škole. Za pomocí Evy se dcera snadněji zapojila zpět do učiva. Je velice důsledná a dcera byla maximálně spokojená, určitě její služby opět využijeme, výsledky hovořily za vše. Eva nám vyšla vždy vstříc a komunikace byla na perfektní úrovni. Tímto jí chci ještě jednou poděkovat.

Nikol Tůmová - 08.06.2016

Eva je skvělá, velice doporučuji. Jsem jedna z těch kterou doučuje. Doučovat mě začala v září 2015 a můj průměr ve škole se velice zlepšil a to až tak, že z matiky jsem měla v pololetí i teď na konci 9 za 2. Všechno skvěle vysvětlí, naučí a probere.

Lucie Vesecká - 05.06.2016

Slečnu Evu S. mohu jen a jen doporučit. Spolehlivá, příjemná a hlavně syn se po pár hodinách doučování výrazně zlepšil v matematice i fyzice. Stoprocentní spokojenost.

Dana Plechšmídová - 05.06.2016

Slečna velice milá a spolehlivá. Dceru vyucovala matematice a fyzice. Naprostá spokojenost, dcera se velmi zlepšila. Přestože doučování skončilo z naší strany z finančních důvodů, mohu slečnu jen a jen doporučit.

Vycpalkova - 12.04.2016

Velice spolehlivá paní, pokud k někomu nedochází tak má asi důvod. Děti ji mají velice rádi. Naučí a vysvětlí. Jsou vidět výsledky

Jana Novakova - 11.04.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci