Filip S.

Filip S.

100% 5 hod
Od 200 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Filip S.

Přijímá nové studenty

Doučování BIO, CHE, FYZ, MAT a ANJ pro každého

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 200 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Popis

Ahoj/Dobrý den,
jmenuji se Filip a jsem studentem osmiletého gymnázia v Kladně (O7). Nabízím doučování biologie, chemie, fyziky a matematiky pro SŠ a ZŠ. V těchto předmětech se Vám budu snažit látku přiblížit, co nejlehčím způsobem. Absolvoval jsem během svého studia spoustu soutěží v těchto oborech (olympiády, klokani, NÁBOJ, IBIS atd.), takže mám za sebou tunu studijních materiálů, které rozebírají dané téma trochu jinak.
Co se týká jazyků, tak nabízím i konverzace v angličtině. Mám úroveň C2 (dle agentury EF v jazykové škole v Miami, USA) a certifikát od Cambridge english na úrovni C1. Tyto hodiny bych spíše doporučoval lidem, kteří se bojí konverzovat v angličtině a chtějí se jednoduše rozmluvit :)
📍Průběh výuky:
📚Před začátkem první hodiny, nabízím krátkou cca 15 minutovou poznávací hodinu zdarma, kde se domluvíme na tématech, se kterými potřebujete pomoci a zjistíme, jak do hloubky budeme danou látku probírat
📚Při standardní hodině (60 minut) Vám vysvětlím danou látku a rozeberu s Vámi problematiku. Čerpám z více zdrojů, takže úlohy a příklady jsou pestré (pracuji i s prezentacemi, které Vám po hodině pošlu, abyste si vše mohli zopakovat i v pohodlí domova)
📚Na konci a během hodiny budu s Vámi danou látku opakovat, abyste si dané pojmy lépe zapamatovali;)
📍Cena lekce:
Angličtina konverzace - 200-250,-Kč/hod
ZŠ lekce - 200-300,-Kč/hod
SŠ lekce - 250-350,-Kč/hod
📍Místo doučováni a čas:
Doučuji většinou online a nebo v Kladně v pondělí (16:00-21:00), pátek (16:00-22:00), víkendy (dle domluvy, 9:00-22:00).
To je ode mě vše a doufám, že se někdy uvidíme na hodině!
Přeji hezký den,
Filip:)