Filip J.

Filip J.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Od 250 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Filip J.

Přijímá nové studenty

Japonština kvalitně, zábavně a pohodlně online 便利で優しい日本語

  • -
Cena Od 250 Kč/hod
Doučuje předměty:

Kontaktní formulář

Popis

Ahoj! Jsem Filip a momentálně studuji čtvrtým rokem na Masarykově univerzitě obor Japanistika a věnuji se svému výzkumu. Nabízím kvalitní výuku japonštiny pro úplné začátečníky i pro pokročilé primárně online nebo případně osobně po předchozí domluvě. Dále pro případné zájemce nabízím výuku angličtiny. Japonštině se věnuji již od roku 2015 a mám spoustu zkušeností, které mi umožní učit Vás japonštinu efektivně a hlavně zábavně. Chystám se pokračovat na magisterské studium, takže věřím, že i do budoucna ještě vylepším svůj výkladový aparát.

Důvodů, proč si vybrat zrovna mě na studium japonštiny je hned několik. Jako první lze uvést to, že pro ty z Vás, kteří se chystáte na Japanistiku na MUNI do Brna poskytnu cenné rady, jak uspět v prvních semestrech, perfektně Vás připravím na nadcházející studium a také se podělím o to, co od Vás vyučující budou očekávat. Dalším důvodem, který činí mou výuku jedinečnou je nezapomenutelná zkušenost s reprezentací ČR v Japonsku v rámci pěveckého sborového turné. Takže pokud byste chtěli i nějaký kulturní insight z japonského hudebního průmyslu, můžeme se domluvit. V neposlední řadě mám také pro pokročilejší zájemce možnost učit japonštinu používanou v byznys prostředí a ve firmách.

Moje zaměření: japonský jazyk, obchodní japonština, japonské dějiny, japonský herní a hudební průmysl

Výuka bude primárně zaměřena samozřejmě na jazyk, tj. gramatiku a lexikum. Výuka bude koncipována tak, aby Vás co nejvíc bavila a užívala příklady z praxe a kultury pro obohacení znalostí jazyka či lexika. Pokud byste měli zájem, můžu naše hodiny rozšířit i o další výklad související s Japonskem. Při výuce se budu řídit Vaším tempem. Pokud Vás zaujala moje nabídka, ozvěte se mi a domluvíme si první hodinu. :) 一生懸命に頑張りましょう!