Linda D.

Linda D.

Odpovídá do 21 hod., na 20% zpráv
20% 21 hod
Od 200 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Linda D.

Přijímá nové studenty

Pomoc se studiem pro maturanty a bakaláře, kariérové poradenství

  • -
  • 2 odučené lekce
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 200 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Zodpovězené otázky

Popis

Ahoj, jsem Linda a nabízím online přípravu k maturitě z ČJ, NJ, D a ZSV.

Studentům VŠ v bakalářských programech nabízím pomoc s psaním seminárních a bakalářských prací z humanitních oborů, především vyhledávání zdrojů, vytváření struktury práce, design výzkumu a kvalitativní analýza dat.

Vystudovala jsem sociální pedagogiku a poradenství na FF MU a v současnosti dálkově studuji učitelství německého jazyka a dějepisu na PdF MU. Během studia jsem doučovala především češtinu a němčinu. Po studiu jsem působila jako kariérová poradkyně na ZŠ a také jsem pomáhala studentům, kteří u nás byli na praxi s tvorbou bakalářských prací, když jejich vedoucí nebyl dostatečně aktivní.

V současnosti jsem na rodičovské dovolené a ve volném čase bych rád opět pomáhala studentům dosáhnout jejich cílů.

Pro zájemce nabízím i poradenství při výběru SŠ nebo VŠ. Na základě osobních předpokladů, zájmů a studijních výsledků pomůžu s výběrem vhodné SŠ nebo VŠ.

Cena za lekce se odvíjí od náročnosti přípravy. Např. Příprava k didaktickým testům je méně náročná než tvorba jazykových lekcí na míru nebo podpora při psaní seminární práce.

Zodpovězené otázky (1)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Linda D.

Prchající sirotci v právu

Dobrý den. Jsme zvídavá. Zajímá mne kde co. Mám dotaz ohledně toho,co a jak se bude dít se prchajícím sirotkem. Když prchají teď třeba samy děti z Ukrajiny. Děti do 18 let věku. Čeká je umístění do rodiny,do děckého domova nebo do domova mládeže , či kam? Děkuji za odpovědi. Soňa.Domimika…