Monika P.

Monika Pazuchová
Účet ověřený:
 anglický jazyk, český jazyk
 Brno-Černovice, Nosislav (okr. Brno-venkov)
  200Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  60% zodpovězených zpráv
  9h průměrná rýchlost odpovědi

Gymnázium humanitního směru, 1letý intenzivní kurz angličtiny na JŠ. Absolventka učitelství pro 1. st. ZŠ, spec. AJ, 2letý pobyt v UK a USA, 17letá praxe ve výuce AJ všech pokročilostí. Státní zkouška a certifikát CAE.

Specializace na cambridgeské zkoušky (PET, KET, FCE, CAE, BEC), angličtina pro praxi - obchodní, odborná angličtina, příprava na maturitu, přijímačky, prac. pohovory. Rozsáhlé zkušenosti s firemní výukou (OSVČ), individuální i skupinkovou (učím na významných brněnských jazykových školách). Pomohu vypracovat esej, seminární práci, bakalářskou práci v AJ. Velké zkušenosti s výukou dětí (učím na naší ZŠ + lektor AJ na dětských táborech). Má výuka se vždy podřizuje přáním a potřebám klienta, zaměřuji se hodně na konverzaci a mám spoustu vlastních materiálů.Reference

Nemohu doporučit. Domluvili jsme si s paní první lekci na sobotní odpoledne... v sobotu ráno paní psala, že má vážné důvody, proč nemůže přijet, jestli by nemohla dorazit ve stejný čas v neděli. Ochotně jsme souhlasili. V neděli jsme čekali, ale marně. Paní lektorka se nenamáhala ani dát vědět, že nepřijede, nezvedala telefon. Velmi neseriozní chování, které u svého lektora nepotřebujete! Zásadně nedoporučujeme!

Lenka H. - 4. 11. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci