Ilona Š.

Ilona Š.

Přijímá nové studenty

Ilona Š.

Přijímá nové studenty

Online lekce angličtiny na cesty ✈️ Mentoring pro samouky 📚 Konverzační půlhodinky 🗪 Přímá výuková metoda 🚀

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě
Preferované časy: dopoledne, po obědě

Kontaktní formulář

Popis

⭐ Chceš se učit anglicky, ale nevíš, kde a jak začít? Potřebuješ se rozmluvit? Cestuješ a potřebuješ se připravit na běžné cestovní situace? Chceš ukázat, že se dá učit zábavně? 🤪

Jmenuji se Ilča, ale kamarádi a blízcí mi říkají Chilli. 🌶️ Jsem online lektorka angličtiny a také jazyková mentorka pro samouky. Posledních pár let žiji v zahraničí a pomáhám lidem domluvit se anglicky na cestách. Angličtina je moji srdcovou záležitostí – je mým každodenním společníkem, mou prací i koníčkem. Dává mi svobodu pohybu a nespočet možností, čímž si plním svůj sen. A ráda pomohu uskutečnit svůj sen i vám – abyste mohli cestovat a domluvit se anglicky všude ve světě tak dobře, jako já.

❣️ V současnosti se zaměřuji především na CESTOVNÍ ANGLIČTINU, 30min KONVERZACE a MENTORING PRO SAMOUKY. Skvělých úspěchů studenti dosahují také v lekcích na principu „přímých metod“.❣️

📚 Co je to mentoring pro samouky?
Jedná se o studijní plány, které ode mě obdržíš každý týden. Připravím e-lesson, zašlu emailem, Ty vypracuješ a zašleš zpět. Já opravím a pošlu písemný feedback. Množství materiálů, které vypracuješ, si řídíš sám/sama dle svých časových možností v daném týdnu (2, 3 nebo 4 hodiny).

❔ Je mentoring pro samouky pro mě ❔
Mentoring je pro tebe, pokud máš alespoň 2 hodiny času týdně. Máš nepravidelný režim či pracovní dobu, jsi často na cestách a nebo jsi maminka na mateřské dovolené a pravidelná setkávání v konkrétní den a čas jsou problém. Materiály připravím na míru a Ty je vypracuješ kdykoli během týdne, svým tempem a v libovolné intenzitě. E-lessons oceníš, pokud se chceš učit sám/a a potřebuješ nad sebou dohled, podporu a pravidelnou zpětnou vazbu.

🚀 Co je to Přímá výuková metoda?
Přímé výukové metody se řadí mezi velice efektivní způsob, jak se naučit cizí jazyk. Patří sem např. Nepustilova metoda, Callanova metoda nebo Direct method. Lekce jsou velmi živé, rychlé a zábavné, a to je také důvod, proč je přímá výuka cizích jazyků oblíbená po celém světě.

❔ Jak lekce přímou výukovou metodou probíhá❔
Lekce probíhají na základě otázek a odpovědí. Lektor pokládá otázky a studenti se na ni učí pohotově a správně reagovat.
Efektivně se učíte jak slovní zásobu, tak gramatiku.
Slovní zásoba i gramatika jsou ihned procvičovány ve větách.
Lekce jsou založeny zejména na mluvení a poslechu, čímž se podstatně liší od klasických a velmi často i pasivních metod výuky angličtiny
Základem lekcí je časté opakování, díky čemuž si novou látku dobře zapamatujete.
Lektor dohlíží na správnost vašich odpovědí a opravuje vaše chyby.
Důležité je rychlé tempo mluvení, což vás drží ve střehu, zlepšuje váš poslech a učí vás pohotově reagovat na lektorovy otázky.
Cílem metody není překládat slovo od slova, ale cílem je otázku pochopit jako celek, automaticky reagovat a naučit se v novém jazyce myslet. Jazyk se tak ukládá podvědomě do paměti a tím si nové poznatky osvojujete přesně tak, jako když jste se učili mateřský jazyk.


⬇️ Jak funguje spolupráce? ⬇️
Před zahájením spolupráce vyplníte online dotazník, kde si stanovíme cíl (proč se chcete naučit jazyk a v jakých situacích). Následuje nezávazná 30-60min vstupní konzultace ZDARMA, abychom se poznali a zjistili, jestli si sedneme. Na základě toho si vytvoříme plán lekcí a zahájíme spolupráci.

🏷️ Ceník:
balíček 10 lekcí na míru: 5900 Kč (590 Kč/50 min)
balíček 10 lekcí přímou výukovou metodou: 5400 Kč (540 Kč/50 min)
mentoring (e-lessons): 4 týdny: 2360 Kč (590 Kč/ 2 až 4 hod práce)
12 týdnů: 5899 Kč (490 Kč/ 2 až 4 hodi práce)
konverzační půlhodinky: balíček 10 lekcí: 3900 Kč (390 Kč/30 min)

☎️ Ozvi se mi a udělej v angličtině konečně pokrok.
Seznamovací hodina ZDARMA. 🎁
S Chilli ti to bude pálit! 🌶️