Anna K.

Anna K.

100% 32 hod
Od 250 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Anna K.

Přijímá nové studenty

Letní hodiny španělštiny a angličtiny - začněte mluvit!:)

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 250 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Popis

Už si nějaký čas říkáte, že byste se rádi začali učit nový jazyk nebo jenom oprášili základy tak, abyste se domluvili na dovolené nebo si mohli popovídat s cizinci? Naučit se jazyk není tak složité, jak se zdá, tak proč s tím konečně nezačít letos v létě?

ŠJ:

Nikdy není pozdě začít se studiem tohoto krásně znějícího a pro začátečníky relativně jednoduchého jazyka. Španělština je 4. nejpoužívanějším jazykem na světě, takže se s ní určitě neztratíte. A budete rozumět těm super písničkám!:)

Jsem dvojnásobnou vítězkou celostátního kola konverzační soutěže ve španělském jazyce. Půl roku jsem žila ve Španělsku, pracovala jsem na Velvyslanectví ČR v Madridu a pár měsíců také pro neziskovou organizaci zaměřující se na práci s dětmi. Ráda vysvětlím vše od základů zábavnou a udržitelnou formou nebo nabídnu hodiny konverzace.


AJ:
Angličtina je v dnešní době téměř nezbytností a na základě vlastních zkušeností můžu říct, že člověk nikdy neví, kdy ji bude potřebovat, takže se vyplatí být připraven. I když je plná nepravidelností a výjimek, není vůbec složité relativně rychle dosáhnout dobré konverzační úrovně.

Angličtinu doučuji třetím rokem (úroveň A1 - B2), rok jsem ji učila v jazykové škole. Mám certifikát IELTS, jazyk používám každý den v práci i v soukromé komunikaci. Nabízím vysvětlování úplných základů, přípravu na závěrečné zkoušky/jazykový certifikát nebo obecné konverzace. Pokud se Vám zdá, že mluvit zatím nedokážete, ráda Vás přesvědčím o opaku.:)

Poznámka k práci s dětmi:

Mám dlouhodobé zkušenosti s prací s dětmi i mládeží. Přes 10 let se věnuji dobrovolnickým aktivitám v této oblasti, absolvovala jsem akreditovaný animátorský kurz a kurz hlavního vedoucího. Děti (1. stupeň ZŠ - SŠ) jsem učila angličtinu jak v jazykové škole, tak v rámci individuálního doučování a příprav na maturitní zkoušku.

Neváhejte se ozvat, věřím, že pokud má člověk chuť, dokáže se naučit cokoli!

Budu se těšit na všechny jazykové nadšence.

Fotky a certifikáty