Vladimír B.

Vladimír B.

Od 200 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Vladimír B.

Přijímá nové studenty

Online doučování matematiky

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 200 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:

Kontaktní formulář

Popis

Ahoj, jsem studentem 3. ročníku matematiky přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého. Nabízím převážně online doučování. Proč online? Důvody jsou jednoduché. Časová flexibilita, možnost doučování odkudkoliv. Mikrofon v dnešní době není problém, a proto domluva na online doučování je mnohem jednodušší než domluva na osobní doučování. Nemusíme řešit vlaky, autobusy, prostory, nemoci, … vlastně nemusíme řešit nic. Online se můžeme spojit kdykoliv.

Nabídka: matematika ZŠ (příprava na přijímačky, reparát, ...), matematika SŠ (příprava na maturitu, reparát, ...), matematika VŠ (úvodní učivo-základní derivace, základní integrály, …), zbytek domluvou

Jak bude online doučování probíhat?

Bude probíhat pomocí sdílení obrazovky ipadu přes aplikaci Discord (se stažením/nastavením pomůžu). Jediné, co budeš potřebovat je mikrofon a problém kterému nerozumíš ;). Ten mi před hodinou pošleš a pak ho budeme společnými silami řešit. Budu psát, kreslit a dělat cokoliv co bude třeba abys problém pochopil(a). To, co společně popíšeme ti pak pošlu v PDF souboru, takže pokud si nechceš psát… tak ani nemusíš. Hlavní je abys na hodině dával pozor, to je k pochopení to nejdůležitější.

Máš-li jakýkoliv dotaz, neváhej se ptát ;)

Cena za lekci (60min) - 200kč