Erik P.

Erik P.

Odpovídá do 1 hod., na 80% zpráv
80% 1 hod
Od 390 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Erik P.

Přijímá nové studenty

Soukromé lekce angličtiny (online)

  • 5/5 (Ohodnotilo 8 studentů)
  • 89 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 390 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:
Popis Reference Fotky & certifikáty Blogy

Popis

Hledáš soukromého učitele angličtiny? Rád se jím stanu! Vyučuji zejména dospělé, úrovně začátečník až pokročilý. Pomáhám s celkovým zlepšením jazyka, gramatiky i mluvení.

O MNĚ
Vystudoval jsem anglo-americká studia na univerzitě. O angličtinu se ale zajímám už od dětství. Díky rodině jsem od mladého věku mohl navázat kontakt s rodilými mluvčími z Ameriky. Později jsem studoval magisterský program “World Politics” v Itálii. Kromě jiného jsem si z angličtiny udělal certifikát a momentálně jsem v každodenním kontaktu s angličtinou prostřednictvím vztahů, zájmů a cestování.

STYL VYUKY
Věřím v to, že člověk musí jazyk nejenom studovat, ale hlavně si k němu vytvořit pozitivní vztah. V mé výuce proto kladu důraz na aplikaci učených věcí v praxi. Mimo jiné se snažím studenta navést k tomu, aby četl a koukal na autentické materiály v angličtině a dokázal si tak jazyk udržet i po skončení kurzu. Jako učitel nemůžu přelít mé anglické dovednosti z mé hlavy do hlavy mého studenta, můžu ale vytvořit podmínky, které studentovi umožní jazyk se úspěšně naučit.

“Skuteční učitelé jsou ti, kteří používají sami sebe jako mosty, přes které studenti překračují.”
– Nikos Kazantzakis

ZKUŠEBNÍ HODINA ZDARMA
Nabízím úvodní hodinu zdarma. V rámci ní se seznámím s konkrétními cíli a požadavky studenta, od čeho se následně vyvíjí další výuka.

Reference (5)

Michal B.

Michal B.

23 odučených lekcí

Erik mi pomáhá zlepšit angličtinu asi dva měsíce. Musím říct, že se daří :) Jsem spokojen s přístupem, vždy se bez problému dohodneme. Lekce jsou zajímavé a připravené/vedené tak, aby se probralo dané téma. Což je super, jelikož často odvádím téma mimo:). Super je také následné shrnutí hodiny, takže se lze vrátit k probíranému i zpetně. Takže za mě super.

Odpověď doučovatele:

Díky za hezkou referenci, Michale :)

Filip S.

Filip S.

12 odučených lekcí

Dlho som váhal nad tým zohnať si niekoho, kto by mi pomohol s angličtinou. Teraz absolútne neľutujem, že som sa obrátil na Erika. Je to profesionál s ľudským prístupom, ktorý dokáže motivovať k zlepšovaniu. Ďakujem, Erik, za super lekcie angličtiny. Teším sa na ďalšie :)

Odpověď doučovatele:

Ďakujem za referenciu Filip. Som rád, že si s lekciami spokojný a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu :)

Ota R.

Ota R.

7 odučených lekcí

Moc děkuji Erikovi za kupu trpělivosti kterou se mnou měl. Je to vynikající učitel, ví co říká a je s ním sranda. Odhadne co je třeba zlepšit, a na to se zaměří. V angličtině je jako ryba ve vodě což mu tiše závidím :). Velmi doporučuji.

Odpověď doučovatele:

Oto, díky moc za referenci! Přeji hodně štěstí v dalším studiu :)

Lubomira P.

Lubomira P.

2 odučené lekce

Velmi osobitý přístup. Líbí se mi že Erik se zaměřuje na chyby studenta a vytváří tzv. flesh cards, které má student možnost si opakovat a tím si věci lépe zapamatovat.

Odpověď doučovatele:

Díky za pěkná slova! Jsem rád, že se ti můj přístup líbí ;)

P P.

P P.

1 odučená lekce

Erik je pohodář a můžete se s ním bavit o čem chcete, zcela se vám podřídí a hodiny jsou zábavné, 100% doporučuji!

Odpověď doučovatele:

Díky Petře! ;)

Fotky a certifikáty

Blogy (2)

5 důvodů, proč se naučit dobře anglicky

V dnešním světě je angličtina naprosto nepostradatelná. Objevuje se ve škole, zaměstnání, když cestujeme, nebo když koukáme na filmy. V tomto krátkém článku nastiňuju 5 důvodů, proč je dnes nezbytné…

Moje “lovestory” s angličtinou

První kontakt, 8 let S angličtinou jsem se poprvé setkal, když mi bylo osm let a doma se nám objevil počítač. Koukal jsem na menu jedné z počítačových her a projížděl si očima slova "new…