Alexej M.

Alexej M.

Odpovídá do 4 hod., na 100% zpráv
100% 4 hod
Od 250 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Alexej M.

Přijímá nové studenty

Doučování ruštiny s rodilým mluvčím

  • Doučuje také online
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 250 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Popis Reference Fotky & certifikáty

Popis

Ahoj, jmenuji se Alexej.

Vítám Vás na mém profilu. Jsem doučovatelem ruského a francouzského jazyka.

Něco málo o mně:
Jsem studentem Masarykovy univerzity v Brně, kde studuji francouzský jazyk a literaturu. Jsem rodilý mluvčí ruského jazyka a umím česky. Ve volném čase se věnuji studiu i dalších jazyků. Ovládám angličtinu a polštinu a trochu německy. Taky se zajímám o historii.

Něco o průběhu doučování:
Především ruština a čeština jsou slovanské jazyky, což usnadní výuku pro české studenty. Ve výuce vysvětluji materiál přesně na základě této podobnosti a také vysvětluji rozdíly, aby student měl jasnou představu, jak funguje ruština a jak dokázat začít mluvit bez toho, aby se pletly tyto dva jazyky. Také dávám informace, které se týkají reálií a kultury.

Ve francouzštině kladu důraz na procvičování témat, která jsou nejvíce komplikovaná pro cizince a samozřejmě na témata, s kterými má nejvíc problémů konkrétní student. Kvůli tomu, že většinou mluvení a poslech jsou nejsložitější prvky jazykových dovedností, tak se snažím pracovat i s cvičení pro jejích rozvíjení u studentů.

Německy doučuji jenom pro začátečníky.

Preferuji doučování osobně, ale je možné doučovat i online pomocí služeb Skype/Zoom. Se svými studenty mám přátelské vztahy. V hodinách vládne uvolněná atmosféra. Nebojte se dělat chyby, protože je to součástí jakéhokoliv učení a jen další krok k úspěchu. Moc rád Vám v té cestě pomůžu.

Pokud jsem se Vám zalíbil a máte zájem, tak už jenom zbývá mi napsat.
Budu se těšit!

Reference (1)

František K.

František K.

Neověřená reference

Alex na doučování doporučuji. Jazyk vysvětluje výborně, je vidět, že jazyky opravdu ovládá. Pokud chcete kvalitní doučování ruštiny, určitě se mu ozvěte. :)

Fotky a certifikáty