Ivana K.

Ivana K.

Odpovídá do 37 hod., na 25% zpráv
25% 37 hod
Od 200 Kč/hod

Ivana K.

Anglický jazyk bez biflování

  • -
Cena Od 200 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend

Popis

Zdravím, všechny potencionální nové studenty a klienty doučování anglického jazyka.
Jmenuji se Ivana Kuriljaková, je mi 23 let a jsem absolventkou SZŠ - obor zdravotnický asistent a VOŠ - obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Ikdyž jsem během studií absolvovala mnoho dlouhých hodin praxí, které nám zprostředkovala škola, tak nejvíce praxe jsem pochytila ze svých vlastních aktivit během dobrovolnické výpomoci v Dětském domově a dále pak také doučováním anglického jazyka. Bohužel díky pandemii Covidu -19 jsem musela své aktivity přesunout do online prostoru, což mi ovšem přineslo mnoho skvělých zkušeností. Pro ty z Vás, kteří jste zavítali na můj profil. Nezoufejte, jsem tu právě pro Vás, kteří už si nevíte rady sami se sebou, či se svými ratolestmi. Ať už jste dospělý, student střední školy, či žák základní školy nabízím Vám doučování ať už v prezenční (osobní), či online formě.
V případě prezenčního doučování dojíždím obvykle do místa bydliště, kde je obvykle doučování pro Vás, či vaši ratolest nejméně stresující a zátěžové a je tak zajištěn především komfort Váš, či Vašeho dítěte. Na čase lekcí je možné se domluvit vždy předem.
Mám zkušenosti nejen s doučováním žáků ZŠ či SŠ, tak také dospělými. Kromě Anglického jazyka nabízím také doučování Českého jazyka, Anatomie.

Pokud budete mít jakékoli dotazy neváhejte se na mě obrátit a budu se těšit na naši první společnou lekci, s přáním krásného dne, Ivana Kuriljaková :)