Michaela Č.

Michaela Č.

Odpovídá do 21 hod., na 100% zpráv
100% 21 hod
Od 300 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Michaela Č.

Přijímá nové studenty

Pohoda, radost a individuální přístup

  • -
  • 1 odučená lekce
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:

Popis

Dobrý den, vážení rodiče, milí studenti a milé studentky!

Jmenuji se Michaela a již několik let se věnuji doučování českého jazyka a literatury. Nezaleknu se ničeho - ani dohánění a prohlubování poznatků z hodin češtiny na ZŠ a SŠ, ani přípravy na přijímací zkoušky nebo maturitu. A věřte, že se nemusíte zaleknout ani Vy! Čeština umí být krásná a zábavná, když víme, jak na to. :)

Kdo jsem? Studentka navazujícího magisterského programu se zaměřením na vzdělávání ČJ, literatury a dějepisu. Již mám dokončené bakalářské studium a usilovně pracuji na dokončení toho magisterského.

Jakou mám praxi? Doučování jsem se začala věnovat již jako studentka na gymnáziu a od té doby se mi povedlo dovést za lepšími známkami i přijetím na školu několik úžasných a snaživých žáků. Zároveň plním praxe na pedagogické fakultě.

Co je pro mne důležité? Individuální přístup, empatie, spolupráce, zábava, radost. Věřím, že je v silách každého z nás naučit se, cokoliv si nastavíme a umaneme, a jsem moc ráda u toho. Vzdělávání a učení se jsou pro mne jedny z nejdůležitějších věcí v životě a bude mi potěšením, když se na cestu poznávání češtiny vydáme spolu.

Těším se na naši spolupráci!
Bc. Michaela

VOLNÉ TERMÍNY:
ÚT (jednou za 14 dní dvouhodinová lekce mezi 13:00 až 18:00)

pozn. Podmínkou je, aby student/ka docházel/a ke mně domů (mám rozvrh tak plný, že si nemůžu dovolit přejíždět + výhoda pro něj/ni, že může pracovat v jiném prostředí. Často to je ku prospěchu věci.) Spojení tram 14, 11, 18, 19. Stanice Horky nebo Nuselská radnice.