Michaela Č.

Michaela Č.

Odpovídá do 9 hod., na 100% zpráv
100% 9 hod
Od 300 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Michaela Č.

Přijímá nové studenty

Pohoda, radost a individuální přístup

  • -
  • 1 odučená lekce
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:

Kontaktní formulář

Popis

EDIT: Nyní bohužel kvůli plné kapacitě nové žáky a studenty nepřijímám. Děkuji za pochopení!

Dobrý den, vážení rodiče, milí studenti a milé studentky!

Jmenuji se Michaela a již několik let se věnuji doučování českého jazyka a literatury. Nezaleknu se ničeho - ani dohánění a prohlubování poznatků z hodin češtiny na ZŠ a SŠ, ani přípravy na přijímací zkoušky. A věřte, že se nemusíte zaleknout ani Vy! Čeština umí být krásná a zábavná, když víme, jak na to. :)

Kdo jsem? Studentka navazujícího magisterského programu se zaměřením na vzdělávání ČJ, literatury a dějepisu. Již mám dokončené bakalářské studium a usilovně pracuji na dokončení toho magisterského: abych konečně mohla stanout na místě, kam, jak se domnívám odmalička, patřím: po boku svých studentů a žáků.

Jakou mám praxi? Doučování jsem se začala věnovat již jako studentka na gymnáziu a od té doby se mi povedlo dovést za lepšími známkami i přijetím na vysněnou školu několik úžasných a snaživých žáků. Zároveň plním praxe na pedagogické škole.

Co je pro mne důležité? Individuální přístup, empatie, spolupráce, zábava, radost. Věřím, že je v silách každého z nás naučit se, cokoliv si nastavíme a umaneme, a jsem moc ráda u toho. Vzdělávání a učení se jsou pro mne jedny z nejdůležitějších věcí v životě a bude mi potěšením, když se na cestu poznávání češtiny vydáme spolu.

Těším se na naši spolupráci!
Bc. Michaela