Ondřej D.

Ondřej D.

Odpovídá do 2 hod., na 100% zpráv
100% 2 hod
Od 300 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Ondřej D.

Přijímá nové studenty

Pomůžu s porozuměním textu, stavbou bakalářky nebo jiné práce, s logikou, společenskými vědami (hlavně filosofie, sociologie) a angličtinou

  • 5/5 (Ohodnotili 2 studenti)
  • 2 odučené lekce
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Reference

Popis

Zdravím!
Mám za sebou studium filosofie a sociologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde v současnou dobu studuji magisterskou filosofii a pedagogické vědy.

Nabízím pomoc s rozvinutím schopností vyhledávání relevantních informací v textu s cílem ho shrnout a co nejvíc si z něj odnést. Můžeme se domluvit na konzultaci k volbě tématu Vaší práce (esej, seminárka, bakalářka, ...), najdeme relevantní zdroje pro Vaši oblast zájmu, pomůžu Vám s korekcí práce apod.
Rád pomůžu těm, kteří mají problém s čtením nebo psaním esejů, referátů, výtahů apod. nebo se v této oblasti prostě chtějí zlepšit.
Můžu také připravit výtah textu nebo opravit poslaný, který Vám také usnadní porozumění dalším textům v budoucnu (korekce gramatiky, srozumitelnosti, argumentace, ...).
Dále se mnou můžete probrat základy klasické logiky - formální i predikátové logiky prvního řádu (ty se běžně probírají na VŠ).

Nabízím také přednášky a konzultace z dějin filosofie. To nejlepší, co si podle mého názoru můžete ze studia společenských věd a filosofie odnést, je schopnost srozumitelně vyjádřit svůj názor k jakékoliv problematice, k jejímuž porozumění Vám pomůže právě seminář se mnou!

Jsem trpělivý a v pohodě, i náročné předměty mohou být zábava!

Cena konzultace/doučování dle tématu 300-450Kč. Na ceně se domluvíme dle nutnosti stráveného času kvůli adekvátní přípravě k doučování.
Na schůzky se připravuji zodpovědně dle Vašich individuálních potřeb. Věřím, že budete s konzultací spokojeni, ale pokud ne, domluvíme se na slevě.

Můžeme se spojit on-line, nebo se sejít v Olomouci.

Reference (1)

Martin B.

Martin B.

1 odučená lekce

Velmi doporučuji, rychlá a bezproblémová domluva, profesionální přístup, bez něj bych test z logiky nezvládl :)