Denisa L.

Denisa L.

Přijímá nové studenty

Denisa L.

Přijímá nové studenty

Naučím tě, jak se lépe učit, efektivněji plánovat a méně se stresovat

  • Doučuje také online
  • Od  700 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 700 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Reference Fotky & certifikáty

Popis

Máš toho učení tolik, že nejde vše stíhat a mít čas na cokoliv jiného? Nikdo ti neřekl, jak se učit? Nedaří se ti dělat věci průběžně, prokrastinuješ, ale na poslední chvíli se to nedá stihnout? Nevěříš, že to zvládneš, stresuješ se víc, než je zdrávo, a je to spíš boj o přežití? Co to zkusit jinak?

Probereme problémy, kterým čelíš a pokusíme se najít řešení. Buď tě od problémů nasměruji otázkami, nebo tě naučím nové techniky. Sejdeme se v Praze nebo online a prvních 20 minut je zdarma.

Vystudovala jsem dvě vysoké školy – jednu s modrým a druhou s červeným diplomem, absolvovala dva erasmy a taky vyhořela jako poradce pro top management. Díky tomu jsem se nadchla pro psychologii, vyzkoušela změněné stavy vědomí a zažila seberozvoj na vlastní kůži. Poté jsem získala certifikát transformačního koučinku, spojila to všechno dohromady a teď pomáhám nejen studentům vysokých škol s tím, jak se učit, zvládat stres a životní změny.

Reference (1)

Marie M.

Marie M.

Neověřená reference

„Na Denisu jsem narazila ve chvíli, kdy jsem pracovala na diplomce a celkově jsem měla docela temnější období. Sezení mi pomohlo v tom získat nadhled nad mými životními problémy a uvědomit si, že ty nejhorší scénáře se pravděpodobně stejně nestanou, a proto nestojí za to se předem stresovat a plýtvat energii. Státnice i obhajobu jsem nakonec zvládla na první pokus a vděčím za to i Denise.“

Fotky a certifikáty