Amelie J.

Amelie J.

Odpovídá do 20 hod., na 25% zpráv
25% 20 hod
Od 350 Kč/hod

Amelie J.

Pomohu vám nejen s matikou, češtinou a angličtinou, ale také vám poradím, jak učení lépe zvládat :)

  • -
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend

Popis

Je mi 17 let a jsem studentkou třetího ročníku gymnázia s rozšířenou výukou jazyků. Mezi mé nejoblíbenější předměty patří matematika, angličtina, ZSV a francouzština.
Většinu volného času trávím tancováním (dělám latinskoamerické a standardní tance). Kromě tance se zajímám o psychologii, ráda se koukám na Netflix, čtu si a řeším různé logické úlohy. Ráda pomáhám studentům nejen se zvládnutím učiva na ZŠ, ale i s přípravou na přijímačky.
Mimo jiné nabízím jednorázové “povídání” se studentem o tom, jak se učit co nejefektivněji (aneb jak strávit co nejméně času učením, a i přes to dosahovat co nejlepších výsledků). K tomuto tématu mě dovedl nejen zájem o psychologii a o dobré výsledky ve škole, ale také nedostatek volného času (tanec je jeho velkým žroutem haha). O efektivitu učení, prokrastinaci, motivaci a mnoho dalšího se zajímám již od druhého stupně ZŠ, přečetla jsem obrovské množství knížek, článků, anglických zdrojů a výsledků různých experimentů, shlédla stovky videí zabývajících se touto problematikou, a i díky tomu mám do teď vynikající výsledky ve škole. Ráda bych tyto znalosti, které většina studentů (ani učitelů) nemá, předala dále :).
Pokud máte zájem o doučování, do zprávy, prosím, uveďte i Váš mail, tel. číslo nebo sociální sítě, abych Vás mohla kontaktovat zpět ;).