Zuzana L.

Zuzana L.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Od 300 Kč/hod
Přijímá nové studenty

Zuzana L.

Přijímá nové studenty

Lekce matematiky a češtiny se zkušenou lektorkou za příznivé ceny

  • -
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Fotky & certifikáty Zodpovězené otázky

Popis

Jsem lektorka češtiny a matematiky s více než pětiletou praxí. S doučováním jsem začala těsně před maturitou, na vysoké škole jsem se pak do pomoci studentům úplně zamilovala. Tahle brigáda mne chytla natolik, že jsem v minulém roce, po více než pěti letech a cca 2000 odučených individuálních lekcích začala v tomto oboru podnikat. Nejsem učitel, jsem lektor a tohle pro mne není práce, ale poslání. Největší odměnou za mou snahu, čas a energii pro mne nejsou peníze, ale úsměv na studentově tváři a jiskřičky v jeho či jejích očích, když konečně pochopí. Za chyby netrestám špatným hodnocením, studentovi či studentce je vždy vysvětlím a snažím se o maximální motivaci. Aby byly lekce co nejefektivnější, učím online, využívám sdílení obrazovky a pracuji s tabulí. Student se může lekce účastnit téměř odkudkoli a klidně v pyžamu. :-)
Od roku 2017 do konce roku 2022 jsem učila primárně přes jiného zprostředkovatele, a až v prosinci 2022 jsem se rozhodla stát se OSVČ. Nabízím možnost zkušební lekce, na které se se studentem/studentkou poznáme, a student/ka vypracuje test, podle kterého určím jeho/její silné stránky, slabiny, potenciál pro studium na jím zvolené škole a především pozná, zdali mu/jí můj styl výuky vyhovuje. :-)
Jakékoli doplňující dotazy ráda zodpovím nebo informaci upřesním. V případě, že Vás můj profil zaujal, neváhejte se na mne obrátit. Žádnou otázku nepovažuji za hloupou nebo nevýznamnou.

Fotky a certifikáty

Zodpovězené otázky (1)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Zuzana L.

Celá čísla

Dobrý den, jak se prosím počítají takové příklady (co si zapsat jako první-postup): A) -32+(-28)-(+36)+45-(-12)+(-27)=