Táňa M.

Táňa Machálková
Účet ověřený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - business, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - státní zkouška, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - komunikace
  Praha
  250Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  20% zodpovězených zpráv
  15h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentem posledního magisterského ročníku vyučovaného pouze v anglickém jazyce se zameřením na International Relations & European Studies (což si vyžadujě neustálou četbu akademických publikací v anj a formální, diplomatickou konverzaci.)
Před dvěma roky jsem dosáhla titulu BBA (Bachelor of Business Administration) na Anglo Americké Univerzitě v Praze a tím jsem získala velmi pokročilé znalosti 'business english'. Státnice probíhaly v anj v předmětech Management, Marketing a System Databases.
Ráda od dětství překládám anglické texty písní, sleduji témeř vše jen v originálním znění a motivuji dospělé, studenty i děti ke kladnému vztahu k angličtině a její důležitosti v dnešním světě :)
JIž jsem doučovala soukromě i pod jazykovou školou.
Nyní se připravuji na zkoušky k získání certifikátu CPE (nejvyšší úrověň/rodilý mluvčí).Fotky a certifikátyTento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci