Václav S.

RNDr. Václav S.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Přijímá nové studenty

Václav S.

Přijímá nové studenty

Doučování (SŠ) a příprava ke zkouškám na VŠ z chemie a fyziky.

  • -
  • 1 odučená lekce
  • Doučuje také online
  • Od  350 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:
Popis Fotky & certifikáty Zodpovězené otázky

Popis

Jsem v důchodu, celý živost jsem učil chemii a fyziku na gymnáziu. Mám velké zkušenosti z přípravy studentů ke studiu na vysoké škole. Jsem spoluautorem publikace Maturitní otázky z fyziky (nakladatelství Fragment,2007) - viz fotky. Cena vyučovací hodiny od 350,- Kč. Na svých hodinách si zakládám na bezchybné odbornosti výkladu a metodiku přizpůsobuji potřebám studentů. Mám dobře zvládnutou techniku doučování on-line. Podle potřeby poskytuji digitální studijní materiály zdarma.
Prosím návštěvníky mého profilu: Nevšímejte si statistiky odučených lekcí - neeviduji je zde. Naopak, bylo by dobré, kdybyste se podívali na počet a druh zodpovězených studijních otázek z fyziky a chemie na mém kontě.

Fotky a certifikáty

Zodpovězené otázky (36)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Václav S.

Radikály

Dobrý den, ráda bych věděla, jak bych udělala elektronovou konfiguraci (čtverečkovou) pro radikál. Pro chloridový radikál, ale i methylový radikál. Dále, co mě nejvíce zaráží a nedává mi to smysl. Když mám například Si atom, (ten má 4 valenční elektrony), co když se spáruje tak, že mu zůstane…

Václav S.

Jak je to s rychlostí světla v různých prostředích?

Na komisionální zkoušce se mě učitel zeptal na tuto otázku: Proč se zdá, že se světlo šíří ve vakuu rychleji, než v jiném opticky hustším prostředí, když je rychlost světla v obou prostředích stejná?

Václav S.

Indukované napětí cívky

Jak velké napětí se indukuje ve vlastních závitech cívky, která má 800 závitů, průměr 5cm a délku 16cm, jestliže se v ní změní proud o 0,5A za 0,1s?

Václav S.

Konstrukce trojúhelníku

Zadání: Sestrojte všechny trojúhelníky ABC, znateli b+c=10cm, α=45, β=60. Našel jsem řešení, ale s využitím 22,5 stupně. Potřebuji najít řešení bez nutnosti rýsování půl stupňů.

Václav S.

mag pole

Nevíte prosim i s postupem