Luděk J.

Luděk J.

Odpovídá do 6 hod., na 100% zpráv
100% 6 hod
Přijímá nové studenty

Luděk J.

Přijímá nové studenty

Písemky, zkoušení, přijímačky - snadno. Učím skoro vše na 1.stupni, dále matematika - fyzika - chemie - biologie - zeměpis.... Tak napiš

  • -
  • Doučuje také online
  • Od  280 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 280 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Popis

Máš problémy s pochopením učiva? Zakládám školní třídu, zatím přes Skype (on-line škola a doučování) , kdo se přidá....

Co s tím mám dělat? Fyzika mě nebaví, chemie.... a zase nějaké fráze a vzorečky..... Nebo čteme a slýcháme - chci studovat dále a vyšší vzdělávání, už toho vím dost a ve škole není taková možnost.


Tak tedy
Jsem učitel fyziky, chemie, přírodopisu (biologie), zeměpisu a ekologie a velmi rád pomáhám žákům a studentům s pochopením látky.

Je ekologie jen starost o kytky, zvířata, přírodu venku a životní prostředí obecně, nebo může nabídnout opravdová efektivní řešení v otázkách člověka a lidstva, jeho zdraví a života, politice, ekonomii(ce), sociální a environmentální oblasti, právu....).

Učím s prvky vyšší úrovně, společně hledáme souvislosti i tam, kde se zdají, že nejsou, hledáme mezioborové vztahy. Malá přednáška a jinak působím více v roli průvodce. Sami si hledáte, co je třeba, učíte se samostatně myslet a cítit i třeba pracovat v kolektivu. Na závěr se můžeme domluvit na Tvém Projektu k tématu, který spolu, zkonzultujeme a podaříli se, můžeš se s ním pochlubit ve škole.
Doučuji on-line (Skype), vzhledem k tomu, že bydlím na Šumavě a inzerát je platný pro celou naší zemi a Slovensko. Doučuji jednotlivce i celé třídy.... Cena za hodinu 280 kč, v případě, že pozvete další spolužáky a studenty je sleva.
Nabízím také doučování, intenzivnější, a nebo kurz skutečné Ekologie pro všechny zájemce, (320 kč za hod.) v improvizované třídě, spojený s odpočinkem a nabráním sil na Šumavě, v Penzionu (hradíte si pobyt, levný) o víkendu či prázdninách. Stačí se přihlásit a napsat podrobnosti o Tvé a vaší poptávce na e-maIL