Ivana G.

Ivana Galvánková
Účet ověřený:
francouzský jazyk
Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlove Vary, Liberec, Ostrava, Olomouc, Par, 11000
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
doučuje i skupiny
70% zodpovězených zpráv
9h průměrná rýchlost odpovědi

Bonjour ! Lektorkou francúzštiny cez skype som už vyše 5 rokov. Tento krásny jazyk som vyštudovala a vyučujem priamo z Francúzska, kde dlhodobo žijem.
Nadšenie a znalosti tohto jazyka som za tú dobu preniesla na mnoho mojich študentov, ktorí sa vzdelávajú z pohodlia domova.
Program lekcie je zostavený pre každého študenta individuálne, podľa toho, v čom sa chce zlepšiť.

Skúšobná lekcia je ZDARMA. Stačí ma kontaktovať a dohodneme sa na termíne.

Vyučovanie jazyka je mojou záľubou. Keďže žijem vo Francúzsku, vyučujem aj frázy súčasnej francúzštiny, ktoré ešte nestihli prísť do našich učebníc.
Som absolventkou VŠ v odbore francúzština vo sfére podnikania. Absolvovala som polročné štúdium na Université de Bretagne-Sud vo Francúzsku. Mám ukončené 5-ročné bilingválne francúzske gymnázium.Reference

Vrelo odporúčam Ivanu. Ak sa chcete učiť, alebo zdokonaliť vo francúzštine jednoznačne je skvelý pedagóg. Stále usmiata, pozitívne naladená, milá, spoľahlivá, systematická. Neváhajte!!!

Ľubica L. - 6. 9. 2017

Maximálna spokojnosť, odporúčam všetkým tým čo sa chcú niečo naučiť. Ako lektorka na stupnici od 1-5 dávam hodnotiace číslo 6 . Vždy dobre naladená ,ústretová. Ďakujem

Peter S. - 22. 3. 2017

Maximálna spokojnosť, odporúčam Ivanku ako lektorku každému kto má seriózny záujem o fr. jazyk. Profesionalita, flexibilnosť vo všetkých smeroch, stále dobre naladená. Ďakujem

Marek N. - 17. 3. 2017

Dobrý deň, ak sa chce niekto zdokonaliť alebo naučiť francúzsky jazyk tak Ivanka je veľmi dobrá voľba. Pretože ja som mal základy francúzštiny zo základnej školy. A to sú už pekné roky kedy som sa francúzštinu učil. Potom som sa vrátil ku francúzštine a Ivanka bola až tretia lektorka ktorú som oslovil. A úprimne vybral som si veľmi dobre. Ivanka je spoľahlivá,svedomitá,presná a nemám s ňou žiadny problém. Po roku učenia s ňou som navštívil Francúzsko a po roku som sa už dokázal dohovoriť s francúzmi, napr. keď som sa pýtal na informáciach a niečo hľadal a to dokonca dvakrát. Po druhom roku učenia som opäť navštívil Francúzsko a kupoval som lístok. Pani som dokázal povedať čo chcem, že mám len 10 eur a či tam nemá niečo za 10 eur pretože som viac nemal pri sebe. A v pohode som si poradil. Výuka cez skype je dobrá voľba, sám vidím ten pokrok, z hodiny na hodinu. Naozaj vrelo odporúčam. A ešte jedna vec, neviem ani ako dlho už vedieme hodiny po francúzsky a je to super. Takže neváhajte a oslovte Ivanku, veď predsa prvú hodinu máte zadarmo :)

Peter K. - 12. 3. 2017

Doučovanie mávam najmä kvôli škole a som veľmi spokojná so spôsobom doučovania. Od začiatku doučovaní som veľmi pokročila. Na každú hodinu sú pripravené cvičenia...určite odporúčam.

Barbora R. - 9. 3. 2017

Dobrý den, slečnu Ivu můžu jen doporučit. Její výuka je srozumitelná a velice zábavná. Moje dcera je velice spokojená s výukou francouzského jazyka . Ve škole je vidět pokrok v komunikaci s paní profesorkou. Opravdu jen doporučuji. Linhartová

Monika L. - 29. 9. 2016


Fotky a certifikátyTento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci