Aleš M.

Aleš M.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Přijímá nové studenty

Aleš M.

Přijímá nové studenty

Matematika na pohodu - První setkání ZDARMA!

  • Doučuje také online
  • Od  250 Kč/hod
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 250 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Popis Reference Fotky & certifikáty Zodpovězené otázky

Popis

Ahoj!
Začal jsi se v matematice ztrácet? Nechápeš výklad od svého učitele na škole? Chceš se dobře připravit na přijímačky z matiky? Nebo se třeba chceš dozvědět zajímavé metody řešení matematických úloh které ti ve škole neukážou?
Tak to jsi na správném místě!

Jsem student Matematicko fyzikální fakulty UK je mi 19 let a s doučováním matematiky mám mnoho zkušeností, napiš co bys potřeboval a určitě se domluvíme. Preferuji doučování online.

Všech 8 let svého studia na gymnáziu jsem se účastni matematické olympiády, fyzikální olympiády a dalších matematických soutěží a seminářů. V roce 2022 jsem se dostal do celostatního kola SOČ (středoškolská odborná činnost) a obsadil jsem 6. místo v kategorii matematika a statistika.

Maturoval jsem z matematiky a fyziky obojí se známkou Výborná, v matematice rozšiřující od společnosti CERMAT jsem byl mezi nejlepšími 4 procenty zúčastněných. Nyní na MFF UK jsem prošel prvním semestrem se studijním průměrem 1,0.

Ceny online doučování:

Pravidelné doučování alespoň 2x týdně 250/hodina

Jinak 300/hodina

Osobní formou +50,-/hodina navíc.

Neváhejte a kontaktujte mě (:

Přes tento formulář nebo přímo na :
Tel: 733798225
Fb/ig: Aleš Manuel Papáček

Reference (2)

Kristýna S.

Kristýna S.

Neověřená reference

Díky Alešovi jsem nepropadla na gymnáziu a dokonce jsem matematiku začala chápat. Jeho přístup je moc fajn a je vidět, že on sám matematice rozumí.

Karel K.

Karel K.

Neověřená reference

Aleš mi v podstatě zachránil na gymnáziu známku z matematiky. Vysvětluje velice záživně a je vidět že matematice opravdu rozumí.

Odpověď doučovatele:

Jsem rád že jsem mohl pomoct!

Fotky a certifikáty

Zodpovězené otázky (4)

Tento doučovatel odpověděl na následující studijní otázky

Aleš M.

Přívěsný vozík

Na přívěsný vozík o hmotnosti 80 kg, který byl původně v klidu, začne působit stálá síla o velikosti 50 N ve vodorovném směru po dobu 8 s (odporové síly zanedbejte). a) Jak velké rychlosti vozík za tuto dobu dosáhne? b) Jakou dráhu při tom urazf?

Aleš M.

Magnetické pole

Dobrý den nevím jak mám vypočítat tyto příklady prosím pomohl by mi někdo.

Aleš M.

CERMAT zkušební přijímačky 5. třída, prosím pomoc

Karla, Matěj a Lukáš hrají kuličky. Lukáš nad Matějem vyhrál 20 kuliček a poté jich 14 ztratil. Karla rozdělila pětinu ze svých 90 kuliček rovnoměrně oběma chlapcům takže všichni 3 mají nakonec stejný počet kuliček. 1) Kolik kuliček Karle zbylo? 2) Kolik kuliček měl Lukáš na začátku? 2) Kolik…