Martin K.

Martin K.

Odpovídá do 20 hod., na 100% zpráv
100% 20 hod
Přijímá nové studenty

Martin K.

Přijímá nové studenty

Student doučující angličtinu, češtinu a informatiku

Cena Od 200 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Popis Reference Fotky & certifikáty

Popis

Jmenuji se Martin, jsem studentem informačních technologií a ve třeťáku.

Jelikož mě baví předměty jako je angličtina, čeština, nebo dějepis, rozhodl jsem se je doučovat. Samozřejmostí je i nabídka technických předmětů vzhledem k mému oboru.

V angličtině jsem na úrovni C1 a v současnosti se připravuji na FCE. Dříve jsem jí doučoval spolužáky a rád z ní překládám. Účastním se programu Erasmus+ a hodiny přizpůsobuji individuálně, zpravidla se ale jedná o procházení materiálů ze školy, rozbory textů a konverzace.

Z informatiky mám mnoho zkušeností, protože se o počítače zajímám prakticky od mých 12 let. Kromě toho také studuji informační technologie na průmyslové škole a mám za sebou praxe. Mohu nabídnout doučování základů programů Office365, objektivně orientovaného programování, počítačových sítí (telekomunikace), či práce s operačním systémem Linux.

S doučováním začínám, a tak nemohu nabídnout velké množství referencí. Na druhou stranu jsem ale doučoval sourozence a samozřejmě i spolužáky, ať už se jednalo o informatiku, angličtinu, nebo jiné předměty.

Reference (1)

Matyas B.

Matyas B.

Neověřená reference

Martin mi pomohl s pochopením literatury, jako student s tím má zkušenost z první ruky. Vše vysvětluje zřetelně a jednoduše na pochopení.

Odpověď doučovatele:

Díky!

Fotky a certifikáty