Marie Š.

Marie Š.

Přijímá nové studenty

Marie Š.

Přijímá nové studenty

zábavná & efektivní výuka FRANCOUZŠTINY ☺️

  • -
  • Doučuje také online
  • Od  350 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 350 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:

Popis

Jsem profesionální lektorka francouzštiny a pomohu vám nastartovat či vypilovat vaši francouzštinu!

📌Konverzace do úrovně C1
📌Kurzy pro začátečníky
📌Příprava na zkoušky DELF
📌Příprava k maturitě
📌Francouzština na cesty a do práce

Absolvovala jsem magisterské studium Překladatelství a tlumočnictví s francouzštinou na Univerzitě Karlově. Studovala jsem na střední škole ve Francii, kde jsem i maturovala. Díky studiu a životu ve Francii mám francouzštinu na tlumočnické úrovni C2. Soukromně vyučuji od roku 2013. Učení musí být efektivní a zábavné, proto jsou mé lekce plné různorodých aktivit a kladu důraz na neformální atmosféru a konverzaci v cizím jazyce.

Záleží jen na tobě, čemu se chceš věnovat. Nabízím dva možné scénáře pro naše společné lekce:
1) VÝUKA FRANCOUZŠTINY
2) KONVERZACE

VÝUKA FRANCOUZŠTINY
Na začátku si stanovíme cíl, kterého chceš dosáhnout. Můžeme se učit podle učebnice, anebo podle mých vlastních materiálů, které jsou takovou kompilací materiálů z různých učebnic a dalších výukových materiálů. Na lekci se budeme věnovat všem typům řečových aktivit: mluvení, poslechu, porozumění textu i psaní. Důraz kladu na komunikaci, takže si budeme hodně povídat. A výuka musí být zábavná, takže se můžeš těšit na hry, hádanky, klikačky, příběhy...

KONVERZACE
Na každou lekci si dopředu zadáme téma, kterému se pak budeme věnovat. Výběr témat záleží jen na tobě a mohou to být základní témata jako je rodina nebo dopravní prostředky, až po témata jako je globální oteplování a geneticky modifikované organismy. Na každou lekci dopředu dostaneš zadání v podobě videa nebo textu, které si doma pustíš nebo přečteš. Na lekci si pak řekneme slovíčka a fráze a hned je použijeme v praxi, protože si budeme na dané téma celou hodinu povídat. Budu se tě ptát na otázky související s tématem a taky budeme hrát hry na procvičení slovní zásoby i mluvení. Během lekce průběžně poskytuji zpětnou vazbu, nabízím alternativy a synonyma ke tvým odpovědím a postupně si tak budeš rozšiřovat slovník.

Vyučuji pouze on-line přes Skype. Délka jedné lekce je standardně 45 nebo 60 minut, záleží na domluvě. Během lekce ti píšu slovní zásobu do chatu, kde si slovíčka můžeš během lekce i kdykoliv po lekci zobrazit. Lekce probíhají z 90-100 % ve francouzštině.

Samozřejmě záleží jen na tobě, kolik času budeš chtít francouzštině věnovat i mimo naše lekce. Já jsem jazyková mentorka, která tu pro tebe je i mimo lekce a můžeš mi kdykoliv napsat. A když budeš mít zájem, můžeš si se mnou trénovat i psaný projev a na každou lekci vypracovat písemný úkol, na který ti posléze poskytnu zpětnou vazbu.

Pomůžu ti i s učením slovíček. Neváhej se mě zeptat na zajímavé aplikace na procvičování slovní zásoby, na užitečné weby nebo profily na Youtube. Poradím ti, co pomáhá mně i co pomáhá ostatním a určitě to pomůže i tobě!

Recenze od mých studentů naleznete na mém profilu na Firmy(tečka)cz: Mgr. Marie Šindelářová - Výuka francouzštiny.

Těším se na viděnou a na slyšenou!

Marie 🌷🌻

Fotky a certifikáty