
Dominika N.
Odpovídá do 19 hod., na 100% zprávDominika N.
Přijímá nové studentyIndividuální angličtina a francouzština v Plzni s lidským přístupem
- 19 odučených lekcí
- Doučuje také online
- Od 300 Kč/hod
- Preferované časy: po obědě, večer
Popis
Moc Vás zdravím,
mám ráda cizí jazyky, a to především angličtinu a francouzštinu.
Je mi 25 let, mám maturitou ukončený obor ekonomika a zahraniční obchod. Pracuji na zkrácený úvazek a k tomu vyučuji i doučuji angličtinu.
Angličtinu jsem nejprve začala učit klienty (začátečníky) neziskové organizace v Plzni, nyní učím v jazykové škole v Rokycanech. Láká mě však výuka sama na sebe. Studenti si pochvalují zejména můj lidský přístup a trpělivost při výuce, kdy se soustředím na potřeby jednotlivého člověka. Také jsem složila zkoušku FCE z angličtiny.
Pokud hledáš individuální lekce angličtiny, jsi dítě či dospělý, začátečník nebo už pokročilejší student, neváhej se ozvat.
Pokud hledáš individuální lekce francouzštiny, tak se také neboj ozvat, francouzštinu však učím jen začátečníky. Francouzštinu jsem se učila už od základní školy, kde jsem se také účastnila olympiád a dvakrát jsem vyhrála v krajském kole v úrovni A1, A2.
Doučuji osobně i online.